Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Reza Zarrab Aşkının Belgelendiği Söyleniyordu! Hadise Tehditlere İşindeki Başarısıyla Yanıt Verdi

01.05.2021
Reza Zarrab Aşkının Belgelendiği Söyleniyordu! Hadise Tehditlere İşindeki Başarısıyla Yanıt Verdi

Ünlü şarkıcı Hadise, kankası Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la aşk yaşadığı iddiasıyla gündemden düşmüyor. Üstelik, yakında belgelerin de ortaya çıkacağını söylüyorlar! Ama Hadise kendi başarılarıyla ilgileniyor.

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Son günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen ve yıllarca unutulmayacak gibi duran bir ihanet iddiası var. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a ihanet gerekçesiyle boşanma davası açtı. Uluslararası bir dolandırıcı olan Reza Zarrab, bazıları Ebru Gündeş’in yakın çevresinden olmak üzere pek çok kadınla eşini aldatmıştı!

Hadise

Üstelik, bu kadınlardan birinin Ebru Gündeş’in yıllarca “O Ses Türkiye”de birlikte çalıştığı ve özel hayatında da çok yakın olduğu Hadise olduğu söyleniyordu. Hadise bu iddialara “Kimse şerefimle oynayamaz” diyerek çok sert bir cevap verdi. Sevgilisi Kaan Yıldırım başta olmak üzere pek çok ünlü isim de ona destek oldu. Ama Ebru Gündeş sessizliğini korudu. Bu sessizlik ya iddiaların doğru olduğu ya da Ebru Gündeş’in kankası Hadise’yi başka bir sebepten defterden sildiğini gösteriyordu. Herkes tarafını seçti ama en sonunda Hadise’den taraf olan isimler bile Ebru Gündeş’i seçti. Çünkü ortada dolaşan belgelerden söz ediliyordu!

“Belgeleri Ebru Gündeş’e satmaya çalışmış”

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucuları Arto ve Seren Serengil de Hadise’nin yanındaydı. Ama işler bir anda değişti! Geçen gün stüdyoda isim vermeden tüm olan biteni anlattılar. Söylediklerine göre yakında belgeleri de açıklayacaklar!

Arto ve Seren Serengil, Hadise-Reza Zarrab aşkının bir astrolog sayesinde başladığını ve birkaç ay sürdüğünü doğruladı. Hatta Reza Zarrab ilişkiyi bitirince astroloğun da başının yandığını söylediler! Olay bu kadarla da sınırlı değilmiş, aşk bittikten sonra Hadise, kankası Ebru Gündeş’in kapısını çalıp “250 bin TL ver, aşkın belgelerini al” demiş! Bu belgeler her ne ise, Seren Serengil’de de bir kısmı varmış ve açıklayabilirmiş. Ama Seren Serengil’e kötü bir haberimiz var. “Hadise bu tehditlere ne cevap verecek?” diye beklerken o gülüp geçti!

Başarılarını Paylaşmaya Devam Etti

Hadise’nin ilk günkü yalanlamasından sonra izlediği bir taktik var. Ne yaşanıyorsa kapalı kapılar arkasında yaşanıyor. Ünlü şarkıcı sosyal medyada hiçbir şey olmamış gibi sadece işini ve başarılarını paylaşıyor! Bugün de 2009 yılında katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması ile ilgili bir gelişmeyi paylaştı.

Ünlü şarkıcının “Düm Tek Tek” performansı, Eurovision’un YouTube kanalında en çok izlenen videolar listesinde ilk 10’a girmiş. Hadise hem tehditlere pabuç bırakmıyor hem de çok başarılı, tebrikler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.