Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Rol Arkadaşı “Kaşınınca” Hastanelik Etmişti! Meğer Hülya Avşar’ın Dayak Konusunda Skandal Düşünceleri Varmış

30.04.2021
Rol Arkadaşı “Kaşınınca” Hastanelik Etmişti! Meğer Hülya Avşar’ın Dayak Konusunda Skandal Düşünceleri Varmış

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, “Masumiyet” setinde hızını alamayıp rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’nu hastanelik etti. Bu hareketi dayağa dair sansasyonel açıklamalarını akıllara getirdi!

Hülya Avşar Ertuğrul Postoğlu

FOX’un sevilen dizisi “Masumiyet”te gerilim giderek artıyor. Dizinin merkezindeki korkunç şiddet olayını kimin gerçekleştirdiğine dair şaşırtmacalar ve ipuçları devam ediyor. Bu kez şiddetin failinin -ya da yardakçısının- İsmail Ilgaz olduğu ortaya çıktı. Hal böyle olunca, sürekli oğlu İlker Ilgaz’a yüklenen ve eşinin kurtarma girişimlerini baltalayan İsmail karakteri büyük tepki çekti. En büyük tepki de eşi Hale Ilgaz’ı canlandıran Hülya Avşar’dan geldi!

Kartal vs. Kanarya

Hülya Avşar Ertuğrul Postoğlu

Hale ve İsmail karakterlerinin yüzleşme sahnesinde bir tokat atılması gerekiyordu. Ama Hülya Avşar hızını alamayınca olanlar oldu. Ertuğrul Postoğlu’nun çenesi çıkardığı için hastaneye kaldırılması gerekti! Daha sonra, Ertuğrul Postoğlu bu anları esprili bir şekilde anlattı. Hülya Avşar’ı o kadar kışkırtanın kendisi olduğunu söyledi. Gerçekçilik için “Daha hızlı ve sert vur” diyen Ertuğrul Postoğlu, rol arkadaşının çekindiğini görünce, “Zaten Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diye sorduğunu anlattı. Sıkı bir Beşiktaşlı olan Hülya Avşar da ona kartal pençesinin ne olduğunu gösterdi!

Hülya Avşar

Bu olay akıllara Hülya Avşar’ın meşhur “dayak” açıklamalarını getirdi. Çünkü tam da Hülya Avşar’ın dediği gibi, rol arkadaşı kendisi kaşınmış (!) gibi görünüyor.

Seviyenin Dibe Vurduğu Açıklamalar

Hülya Avşar, beş yılda bir kadın hakları konusunda skandal açıklamalar yapmasıyla meşhur bir isim. Ama en büyük gafı dayak meselesi hakkındaydı! Bir zamanlar “Dayak cennetten çıkmadır” diyen, sonra da yanlış anlaşıldığını söyleyen Hülya Avşar, biraz ara verip daha büyük bir gafa imza attı: “Sadece erkek dövüyor diye bir şey yok. Kadınlar dayak yiyor gibi geliyor bana. Kadının kaşınanı var, kaşınmayanı var. Bazı kadınlar kaşınıyor. Adamı tahrik ediyorlar. Akıllı kadın dayak yemez.” Her gün üçer üçer kadın öldürülen bir ülkede suç yine kadınların mı?

Hülya Avşar Zehra

Bu sözlerden sonra da kadına karşı şiddete yönelik projelere katılıyordu! Kızı Zehra’ya da “Kolunu bile tutan adamı hemen terk edeceksin. Çünkü izin verirsen devamı gelir” diyordu. Hangisi gerçek Hülya Avşar?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.