Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Rol Arkadaşlığıyla Başlayan Aşk Hikayeleri

14.12.2016
Rol Arkadaşlığıyla Başlayan Aşk Hikayeleri

Evleneceğiniz kişiyle, o çok büyük aşkınızla nerede karşılaşmıştınız? Hayat bizim karşımıza ne çok farklı yollar çıkartıyor, seçimlerimiz, kararlarımız ise bizi en beklemediğimiz anlarda bir kişiyle karşılaştırıyor. Farkında bile olmadan aynı havayı soluduğumuz bu insanla kalbimiz de ortak atmaya başlıyor. Sadece bizim değil ünlülerin dünyasında da böyle aşk hikayelerine şahit olabiliyoruz.

Bir dizi macerasıyla başladı onların da aşkları. Önce rol arkadaşıydılar, şimdi ise sevgili oldular. Bakalım bu listede kimlerin isimlerini göreceğiz!

1.Hande Erçel – Tolga Sarıtaş

56bf25db18c77320dc06aa6d

Güneşin Kızları diziyle izlenen ve aşkları o diziyle başlayan Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş sosyal medyada aşklarıyla en çok ilgi çekenlerden. Şimdilerde Aşk Laftan Anlamaz’da Hayat karakterine can veren Hande Erçel, hayranları tarafından çok seviliyor ve Tolga Sarıtaş ile olan ilişkisine destek veriliyor.

2.Melisa Şenolsun – Mehmet Ozan Dolunay

mehmet-ozan-dolunay-sevgilisi

Tatlı Küçük Yalanlar diziyle başlayan ikilinin aşkları hala devam edenlerden. İkili sık sık sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarlar aşklarının devam ettiği sinyallerini veriyor.

3.Burak Deniz – Büşra Develi

busra-develi-sevgilisi

Yine Tatlı Küçük Yalanlar dizisiyle başlayan bir aşk hikayesi. Şimdi Aşk Laftan Anlamaz’da Murat karakterini canlandıran Burak Deniz halen Büşra Deniz’le büyük bir aşk yaşıyor. Dizi için çalıştıkları atölye çalışmasında başlamış onların aşkları. İlk görüşte etkilenmişler birbirlerinden. Fikirleri, hayata bakışları birbirlerinden çok farklı olmasına rağmen aşk onları aynı noktada birleştirmiş.

4.Kaan Yıldırımlar – Ezgi Eyüboğlu

basliksiz-6

Dizi aşkının evlilikle devam ettiği çiftlerden Kaan Yıldırımlar ve Ezgi Eyüboğlu. Ulan İstanbul’da kısa bir süre Ada karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu, Ferdi’la tekne yarışlarında tanışan ve ona aşık olan biriydi. Kaan Yıldırımlar ise Ferdi karakterini canlandırıyordu. Çiftin dizide karşılıklı olmayan aşkı gerçek hayatta evlilikle sonuçlandı.

5.Birce Akalay – Sarp Levendoğlu

24347816371_3cd767714b_o

Küçük Ağa dizisiyle izlemiştik Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nu. Küçük Ağa’da sorunlu bir evlilikleri olan Sinem ve Ali’yi canlandıran ikili dizide başlayan aşklarını dizi sonrasında evliliğe taşıyanlardan. Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’dan görür görmez hoşlanmış. Daha önceki dizisinde de Birce Akalay’ı izleyen Sarp Levendoğlu aynı dizide yer almadan önce de onun güzelliğinden etkilenmiş.

6.Tuba Büyüküstün – Onur Saylak

fft81_mf2251104

Gönülçelen’de izledik Tuba Büyüküstün’ü. Cansel Elçin’le başrol oynadığı bu dizide Onur Saylak’ta Levent karakterini canlandırıyordu. Dizide Hasret rolünü canlandıran Tuba Büyüküstün iki aşk arasında kalmıştı. Cansel Elçin’in oynadığı Murat ve Levent arasında kalan Hasret, Murat’a olan aşkıyla dikkatleri çekiyordu. Dizi devam ederken büyük bir aşk yaşayan Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün ise aşklarını evlilikle devam ettirenlerden oldu. Dizi setinde bir anda kendilerini gerçek bir aşkın içerisinde bulan çift bu hızlı geçişin nasıl olduğuna kendileri bile inanamamış. Çiftin evliliklerinden Maya ve Toprak isimli ikiz çocukları da var.

 7.İlker Kaleli – Burçin Terzioğlu

3cf8be3e923ef4aec7a31fec0563b364

Poyraz Karayel dizisiyle Kanal D’de en çok sevilen çiftlerden biri olan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, dizide imkansızlıklarla mücadele eden Ayşegül ve Poyraz ikilisini canlandırıyor. Diziyle birlikte gerçek hayatta da büyük bir aşk yaşamaya başlayan ikili dizideki rolleriyle büyük bir ilgi de çekiyor.

 8.Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

56e913ccc03c0e6a704a3923

Fatih Harbiye dizisiyle tanışan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’da dizi sonrasında aşklarını evliliğe taşıyanlardan. Neslihan Atagül’den görür görmez etkilenen Kadir Doğulu, ona ilk görüşte çarpıldığını itiraf ediyor. Çiftin yakın zamanda yaptıkları düğün özellikle medyanın ilgisini çekmişti. Şimdilerde farklı dizilerde rol alan Kadir-Neslihan Doğulu çifti sık sık birbirlerine destek veriyorlar.

9.Burak Özçivit – Fahriye Evcen

fahriyeevcen_burakozcivit

Çalıkuşu dizisinin ardından Aşk Sana Benzer filminde de iki sevgiliyi canlandıran Fahriye Evcen ve Burak Özçivit uzun bir süre aşklarını itiraf etmeyenlerden. Çifte sık sık sorulan sevgili olup olmadıklarına dair soruları yalanlayan ikili bir süre sonra aşklarını itiraf ettiler. Çalıkuşu setinde enerjilerinin birbirlerine uyduğunu anlayan ünlü çiftin ilişkileri ise Aşk Sana Benzer filminde başlamış.Çiftin şimdilerde ise evlilik haberleri konuşuluyor.

10.Halit Ergenç – Bergüzar Korel

hd-berguzar-090259fv

Binbir Gece ile dikkat çeken Halit Ergenç ve Bergüzar Korel hem dizileriyle hem de aşklarıyla en çok konuşulanlardan. Binbir Gece’de çocuğunun hayatını kurtarmak girdiği yolda ahlaksız bir teklife maruz kalan Şehrazat’ı canlandıran Berguzar Korel, kendisine bu teklifi yapan ve çocuğunun hasta olduğunu bilmeyen Onur’a zamanla aşık olur. Binbir Gece’de Onur ve Şehrazat karakterilerini canlandıran Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’de aşklarını gerçek hayata da taşıdılar. Birbirlerinde huzuru bulduklarına inanan ünlü çift, zor bir dönem yaşarken bir anda aşkın kapılarını çaldığına inanlardan. Çiftin evliliklerinden Ali isimli de bir çocukları var.

Hayallerindeki aşka hiç beklemedikleri anlarda karşılaşanlara selam olsun diyerek bitirelim o zaman yazımızı!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.