Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Rolüne “Hayvan Gibi” Çalışıyor! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Dizi İçin Yaptıklarıyla Şaşırttı

15.04.2021
Rolüne “Hayvan Gibi” Çalışıyor! Sadakatsiz’in Selçuk’u Tarık Emir Tekin Dizi İçin Yaptıklarıyla Şaşırttı

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in Selçuk’u olarak izlediğimiz Tarık Emir Tekin, oyunculuğa ve hayatına dair bilinmeyen detayları paylaştı. Öğrendik ki, rolüne “hayvan gibi” hazırlanıyor!

Cansu Dere Caner Cindoruk

Sevilen dizi “Sadakatsiz”, bu sezonun en beğenilen dizilerinden biri oldu. Daha ilk bölümüyle ekranda fırtınalar estirmeye başlayan dizi, zaman zaman RTÜK’ün hışmına uğrasa da, yıllarca hatırlanacak bir iş oldu. Bu durumu, “Sadakatsiz” sayesinde büyük çıkış yapan genç oyunculardan da anlayabiliriz! Melis Sezen, Nazlı Bulum ve Tarık Emir Tekin, geleceğin yıldızı olacaklarını bu diziyle ilan etmiş oldular.

Tarık Emir Tekin

“Sosyopat Selçuk” karakteri özellikle ilgi çekti. Çünkü en başta gördüğümüz çekilmez halinin altında yatanları anlamaya başladık. Tarık Emir Tekin’in yakışıklılığının ve yeteneğinin de büyük katkısıyla tabii ki! Selçuk çok sevilince, herkes bu gencin kim olduğunu araştırmaya başladı ve şok yaşadı. Tarık Emir Tekin, ünlü oyuncu Şevval Sam ve efsane futbolcu Metin Tekin’in oğluydu. Yıllarca İngiltere’de yaşadığı için “ünlü çocuğu” olduğunun farkına varamamıştık. Ayşe Arman’a verdiği röportajda her şeyi anlattı!

Rolüne “Hayvan Gibi” Çalışıyor

Tarık Emir Tekin

Zaman zaman torpilli iması yapılsa da, “Sadakatsiz”i izleyen herkes Tarık Emir Tekin’in ne kadar başarılı olduğunun farkında. Onun şansı, kısıtlanmadığı ve yeteneklerini geliştirebildiği bir aileye doğması! Tarık Emir Tekin, 15 yaşından itibaren İngiltere’de yaşadı ve oyunculuk eğitimini de orada aldı. Söylediğine göre, gelen tekliflere bağlı olarak her an geri dönebilir! Şimdilik, “Sadakatsiz”in Selçuk’unu anlamakla meşgul. Bu çabasında da en büyük destekçisi hayvanlar olmuş!

Ünlü oyuncu, Selçuk’u anlamaya çalışırken bazı davranış örüntüleri keşfetmiş ve psikologların kapısını çalmış. “Bunun, psikolojide karşılıkları olup olmadığı ve nasıl tanımlanabileceği konusunda bir uzmana danışırsam, bana bir yol haritası sunabileceğini düşündüm” diyen oyuncu, bu sayede karakterini daha iyi anlamış. Ama asıl yardımcısı hayvanlarmış!

Selçuk Bir Kartal Gibi

Tarık Emir Tekin

Ünlü oyuncu, Selçuk için konservatuvarda öğrendiği bir tekniği de kullanmış. “Animal Studies” denen teknikte, bir karakteri yaratırken hayvanların özellikleri baz alınıyormuş. “Bir hayvanın özellikleri içselleştirildiğinde, yaratılan karakterin bedeninde nasıl bir etkisi olabileceğini deneyimlediğimiz bir çalışma stili. Bana Selçuk’un özellikle fizikalitesini keşfederken çok yardımı oldu” diyen ünlü oyuncu, Selçuk için kartalı seçmiş!

Tarık Emir Tekin Nazlı Bulum

Bu yaratım sürecinden sonraki en büyük destekçisi de rol arkadaşı Nazlı Bulum olmuş. Senaryo ellerine geçer geçmez saatlerce birlikte prova yapıyorlarmış. Çıkan sonuç bu emeklerin karşılığının geldiğini gösteriyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.