Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı 4. Bölüm Fragmanı – 7 Mayıs Pazar

Savaşçı 4. Bölüm Fragmanı – 7 Mayıs Pazar

Bordo bereli kahramanların, cesaret dolu maceralarının anlatıldığı Savaşçı dizisi bu hafta da heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Çok sevdiği Serdar üsteğmenin terör örgütünün elinde olduğunu öğrenen, çıkan çatışmada üsteğmen Burak’ı şehit veren bir de üstüne, yıllar önce babasını öldüren terörist tepegözle karşı karşıya gelen yüzbaşı Kağan, çatışma bölgesini terk etmemeye ve Serdar’ı kurtarmaya karar verir. Bunun için albay Kopuz’un emirlerini çiğnemeyi bile göze almıştır. Albay Kopuz ise, Kağan’ın itaatsizliğinin arkasındaki duygunun, babasının intikamını almak olduğunu anlamıştır ve buna izin vermez. Zorla geri getirilen yüzbaşı Kağan, artık timin komutanı değildir. Savaşçı 4. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

Savaşçı 3. Bölümde Neler Oldu?

Emirlere karşı geldiği için Kılıç timinin komutası elinden alınan yüzbaşı Kağan, savunmasıyla birlikte istifa dilekçesini de vermiştir. Fakat albay Kopuz Kağan’ı kaybetmek istemez, istifasını kabul etmediği gibi, tekrar Kılıç Timinin başına geçmesini emreder. Timin ilk görevi, üsteğmen Serdar’ı teröristlerin elinden kurtarmaktır. Kağan yüzbaşının namlusunun ucunda terörist tepegöz, karşıda ise başına silah dayanmış Serdar…  Kağan, Serdar’ı alabilmek için teröristi bırakmak zorundadır. Nihayet Serdar’ı alıp timin yanına döner ama Serdar üsteğmen bilincini kaybederek yere yığılır. Teröristler Serdar’ın 1-2 saat sonra ölmesine sebep olacak bir şey yapmışlardır O’na. Yüzbaşı Kağan Serdar’ı bindirdikleri helikopterin karargaha değil, direk olarak hastaneye gitmesini emrederek, Serdar’ın hayatını kurtarır.

Kılıç timinin bundan sonraki görevi, Suriye sınırındaki bir göçmen grubunun sağ salim Türkiye’ye ulaşmasını sağlamaktır. Hiç de kolay olmayan bu görevin sonunda kahramanlarımız, sivilleri yerlerine ulaştırmayı başarırlar.

Aslı, arabasını bir türlü yaptırmayan Kağan’ın peşini bırakmaz. Askerlere karşı ön yargıları olduğu anlaşılan Aslı’nın bu ısrarcı tavrına kızarak genç kadının arabasını iyice kullanılamaz hale getiren Kağan, Aslı’nın hakkında şikayette bulunması üzerine O’na yakınlaşma yoluna gider. O’nu birlikte kahvaltı yapmaya ikna eder ama tam bu sırada Albay Kopuz’dan gelen telefonla kahvaltı yarım kalır.

Serdar hastane yatağında, iyileşmeye çalışırken kendisine refakat eden babası O’na annesinin öldüğünü söyleyemez.

Savaşçı 4. Bölüm, 7 Mayıs Cumartesi akşamı Saat 20:00’da FOX’ta!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.