Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı – 21 Mayıs Pazar

Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı – 21 Mayıs Pazar

Henüz 5. bölümünde olmasına rağmen ciddi bir izleyici kitlesi olan Savaşçı’nın son bölümünde yüzbaşı Kağan’ı kurtarma operasyonuna tanık olduk. Savaşçı dizisinin 6. bölümüne ait fragman yayınlandı!

Savaşçı 5. Bölümde Neler Oldu?

Yüzbaşı Kağan Suriye topraklarında bilinmeyen bir yerde tutsaktır. Ülke içinde ise, anne ve kardeşinin yaşadığı ev uzun namlulu silahlarla taranmıştır. Üstelik terörist tepegöz, Kağan’ın annesini telefonla arayıp bu saldırıyı üstlenecek kadar ileri gitmiştir. Aklınca yüzbaşı Kağan’ı kışkırtarak ayağına gelmesini sağlayacak ve böylece örgütte sarsılan prestijini kurtaracaktır. Kağan’ı esir tutan teröristler, videosunu çekip özel kuvvetlere gönderirler. Çekim sırasında, bulunduğu yerle ilgili ip uçlarını konuşmasına ustaca yerleştiren Kağan’ın söyledikleri gerçekten de Kopuz Albay’ın dikkatini çeker.

Aslı hala askerlere ve dolayısıyla Kağan’ın “savaşçı” kişiliğine karşı ön yargılarından kurtulamamıştır. Bir insanın nasıl olup da böyle tehlikeli bir hayat sürebileceğini, sevdiklerini bu hayata ortak edebileceğini aklı almaz. Kağan’ın annesi ise oğlunun başına gelenlerden habersiz, geldiğinde evin kurşunlardan delik deşik hale gelmiş halini görmemesi için tamirata başlamıştır bile.

“Benim köpeklere verecek evladım yok!”

Kağan’ın videodaki konuşmasının şifresini çözen Albay Kopuz, hemen en iyi askerlerinden oluşan gönüllü bir birlikle bölgeye hareket eder. Nefes kesen bir mücadelenin ardından Kağan ve Turgut’u kurtarmayı başarırlar.

Savaşçı 6. bölüm, 21 Mayıs Pazar akşamı saat 20:00’da Fox’da!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.