Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı – 28 Mayıs Pazar

Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı – 28 Mayıs Pazar

Fox TV’nin heyecan dozu hiç düşmeyen dizisi Savaşçı 6. Bölümüyle de isminin hakkını verdi. Hainlerden ve bitmek bilmeyen tehditlerinden kendi duygularını yaşamaya fırsat bulamayan Kağan, belki de hayatında ilk kez Aslı’ya karşı yakınlık duyuyor. Fakat ne zaman birlikte bir plan yapsalar mutlaka bir engelle karşılaşıyorlar. Savaşçı dizisinin 28 Mayıs Pazar akşamı izleyeceğimiz 7. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Savaşçı dizisi 7. Bölüm fragmanı yayınlanmaya başladığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Savaşçı 6. Bölümde Neler Oldu?

Kağan, annesinin evinin taranması olayını kendisinden saklayan Albay Kopuz’a kızgındır. Öte yandan tepegözün örgüt içindeki itibarı sarsılmakta, örgüt içi çatlak giderek büyümektedir. Tepegöz yüzbaşı Kağan’ı ele geçirmeye ve örgüt içinde sarsılan prestijini kurtarmaya kararlıdır. Bunun için kılık değiştirerek şehre iner, Kağan’ın annesi ve Hatice’yi bağlayarak Yıldız’ı kaçırır. Hastaneden yeni çıkan ve henüz tam olarak iyileşmeyen Kağan bu haberi Yıldız’ın telefonundan kendisini arayan tepegözden aldığında çılgına döner. Bu kez annesinin de tasarrufu da bu yöndedir ve Kağan tepegözün inine girmeye, yaptıklarının bedelini ödetmeye yemin eder.
Bütün bunlar olurken Serdar doktorların psikolojik olarak henüz göreve dönmeye hazır olmadığını söylemesine rağmen taburcu olmuştur. Bir an önce köyüne gidip annesini görmek istemektedir. Babası ise hala O’na annesinin öldüğünü nasıl söyleyeceğini düşünmektedir.

Savaşçı 7. Bölüm, 28 Mayıs Pazar günü saat 20:00’da FOX’ta!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.