Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı 8. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

Savaşçı 8. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

Fox Tv’de 7 haftadır Pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisi, ülkemizin sınır güvenliğini sağlayan ve Bordo Bereliler olarak tanınan kahraman askerlerin hikayesini, yüzbaşı Kağan ve arkadaşları çevresinde gelişen olayları anlatmaya devam ediyor. Savaşçı dizisinin 8. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez sizlerle paylaşacağız.

Savaşçı 7. Bölümde Neler Oldu?

Yüzbaşı Kağan’ın Suriye’de esir tutulduğu sırada tanıştığı ve kendisine büyük bir hayranlık besleyen Turgut, kardeşi Cem’in yemin törenine katılır. Tören bitiminde Mehmetçiğin bindiği otobüse yapılan bombalı saldırıda kardeşi hayatını kaybeder. Olayı haber alan Kağan, Yıldız’ı kurtarırken hiç düşünmeden kendisine yardım eden Turgut’u ve kardeşinin akıbetini merak eder, arar ama ulaşamaz. Karargahtan gelen telefon, yeni bir görevin habercisidir. Albay Kopuz’dan Cem’in şehit, Turgut’un da yaralı olduğunu öğrenen Kağan, timiyle birlikte cenazeye katılmaya karar verir.
Bu olayın ardından bütün izinler kaldırılmış, teyakkuz haline geçilmiştir. Olay şehir merkezinde gerçekleştiği için ordunun yetki alanında değildir ama yılanın başı “dağda”dır. Kılıç timi bu kez, Mehmetçiğe yapılanın cezasını vermek için dağın yolunu tutar.
Hatice ve Bayram, Eren’in sıkı bir fizik tedavi ve psikolojik destekle yürüyebileceğini öğrendiklerinde sevinçten havalara uçarlar. Ama bunu ktlamak için bile zamanları yoktur, Bayram vazifesine dönmek zorundadır.
Bu sırada Aslı, babasının beklenmedik ziyaretiyle sarsılmıştır. Bir de babasının evine tanımadığı bir misafir kabul etmesi, iyice sinirlerini bozar.
Savaşçı 8. Bölüm 4 Haziran Pazar akşamı saat 20:00’da Fox’ta!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.