Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı 9. Bölüm Fragmanı – 11 Haziran Pazar

Savaşçı 9. Bölüm Fragmanı – 11 Haziran Pazar

Fox TV’nin her bölümü kahramanlık öyküleriyle dolu dizisi Savaşçı’nın 8. Bölümü yayınlandı. Nefes nefese bir kovalamacayla sürüp giden bu son bölümün ardından şimdi 9. Bölüm fragmanını beklemeye başladık. Savaşçı dizisinin 9. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 9. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Savaşçı 8. Bölümde Neler Oldu?

Terör örgütünün Mehmetçiğe kurduğu pusunun intikamını almak için yine yollara düşen Kılıç timi bu kez saldırıya uğrayan bir karakolla karşı karşıyadır. Buradaki tüm rütbesiz askerler şehit edilmiş ama komutan subay hayatta bırakılmıştır. Örgütün rütbeli subayları değil, rütbesiz askerleri hedef almasının ardında bir kara propaganda hesabı olduğunu anlayan albay Kopuz, hayatta kalan Ayhan yüzbaşının yardımıyla örgütün liderinin kim olduğunu çözmeye çalışır. Yüzbaşı Ayhan kendisine gösterilen fotoğraflarda teröristi teşhis eder.

“Acımak yok!!”

Örgütün Mehmetçiğe kurşun sıkan elini kırmaya yemin eden yüzbaşı Kağan ve Kılıç timi, ne pahasına olursa olsun peşlerinden gitmeye yemin eder. Teröristleri saklandıkları köyde kıstıran tim, yıllardır öldü sanıldığı için aranmayan örgüt liderini de kıskıvrak yakalamayı başarır. Örgüt sadece dağdaki silahlı teröristlerden ibaret değildir ama. Şehirde de onlara para ve silah yardımı yapan güç odakları ve piyonları iş başındadır. Hatta içlerinde Aslı’nın babası da vardır.

Öte yandan güzel şeyler de olmaktadır. Operasyondan dönen Bayram, Hatice’nin evlilik yıl dönümleri için hazırladığı küçük sürpriz karşısında ne yapacağını bilemez. Aslı ise Kağan’ın kendisi hakkında ne düşündüğünü anlamaya çalışmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.