Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı – 23 Nisan Pazar

Savaşçı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı – 23 Nisan Pazar

Fox Tv’nin merakla beklenen dizisi Savaşçı ilk bölümü ile ekranlara geldi. Savaşçı dizisinin büyük bir beğeni toplayan ilk bölümünün ardından yeni bölümü de heyecanla bekleniyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Savaşçı Dizisi Konusu

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Savaşçı dizisi, çok zor şartlar altında görev yapan ve hayatını vatanına adamış Bordo Bereli kahramanların hikayesini anlatıyor.

Savaşçı dizisinin hikayesi de bir zamanlar Bordo Berelilerin seçkin birlikleri arasında olan Kılıç Timi’nin, Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkmalarının ardından tekrar toplanması ve yeniden göreve dönmesi ile başlıyor. Kılıç Timi, üstün bir yeteneğe, müthiş bir görev duygusuna ve sonsuz bir vatan sevgisine sahip. Kılıç Timi, ülkemizin ihtiyaç duyduğu her yerde görev alıyor ve vatanı korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Kılıç Timi’nin gencecik kahramanları aşklarını da özlemlerini de karşılarına çıkan tüm zorlukları da omuzlarına yüklenip hayatlarını vatanlarına adayarak gözü kara bir şekilde yollarına devam ediyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.