Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı Dizisi Final mi Yapacak?

26.05.2017
Savaşçı Dizisi Final mi Yapacak?

Yayınlandığı günden beri en çok izlenen dizilerden olan Savaşçı dizisinin setinde son zamanlarda bazı huzursuzluklar meydana gelmekteydi. Başrollerinde Berk Oktay, Yıldız Çağrı ve Murat Serezli’nin yer aldığı dizide yine sorunlar meydana gelmiş gibi görünüyor.  Sette çıkan huzursuzluklardan dolayı dizinin seti Kırıkkale’ye taşınmıştı.

Bugün Savaşçı dizisi ile ilgili Sinema TV Sendikası’ndan yazılı bir açıklama geldi. Sinema TV Sendikası, dizinin çalışanlarının uzun süren çekim saatleri, çalışan kişilere paralarının gerektiği zaman ödenmemesi, ödemelerin eksik ve kesintili olarak yapılması nedeni ile boykot edilmesi gerektiği açıklaması yaptı.

Yapımcılığını Hayri Aslan’ın yaptığı dizide olaylara itiraz eden ve haksız bulunan yardımcı yönetmen ve ikinci yönetmen nedensiz olarak işten çıkarılmıştı. Çıkarılan bu kişiler de çareyi Sinema TV Sendikası’na başvuruda bulmuştu. Hayri Aslan ile görüşme şansı bulunan sendika yetkilileri ise aldıkları cevap karşısında şok olmuştu. Limon Film, Sinema TV Sendikasını sendikadan saymadığını açıkça belirtti ve boykot kararına da takılmadı. Savaşçı dizisinin bu sezonda final yapıp yapmayacağı ise henüz belli değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.