Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı Dizisi Yahya Batur Kimdir?

13.05.2017
Savaşçı Dizisi Yahya Batur Kimdir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen askeri temaya sahip Savaşçı dizisinin kadrosuna oldukça yeni ve başarılı isimler dahil olmaya başladı.

Savaşçı dizinin hikayesinin çok daha heyecanlı bir hale gelmesini sağlayan karakterlerden bir tanesi de yeni karakter Yahya Batur oldu. Hasan Şahintürk’ün canlandırdığı Yahya Batur karakteri Limon Film yapımcılığında ekranlara gelen ve başrolünde Berk Oktay’ın olduğu Savaşçı dizisine önemli bir katkı sağlayacak.

Savaşçı dizisinde Yahya Batur karakteri mülteci bir grup ile beraber sınırı geçmeye çalışıyordu. Kendisi teröristler geldiği vakit kendisini gizleme yoluna gitmişti.

Hasan Şahintürk Kimdir?

Hasan Şahintürk özellikle Güneşi Beklerken, Acil Servis ve Leyla ile Mecnun dizileri ile tanınan ve sevilen bir aktör. Hasan Şahintürk 5 Ekim 1967 yılında İzmir’de doğdu. Başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu bir oyuncu. Hatta bir dönem Hasan Şahintürk aynı okulda öğretim görevliliği de yaptı. Tiyatro kökenli başarılı bir oyuncu olarak rol aldığı her dizi ve her projede oldukça başarılı performanslar ortaya koyuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.