Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Savaşçı Dizisinde Yüzbaşı Kağan Ölüyor Mu?

12.05.2017
Savaşçı Dizisinde Yüzbaşı Kağan Ölüyor Mu?

“Bordo Bereliler” olarak tanıdığımız Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı olarak görev yapan Kılıç timinin kahramanlık öykülerinin anlatıldığı Savaşçı dizisi, 4. bölümüyle de izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Son bölümün ardından 12 Mayısta yayına giren tanıtım filminde, yüzbaşı Kağan’ın akıbetinin ne olacağına dair ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz.

Bir Türkmen kafilesinin ama özellikle de liderleri Yahya Batur’un Suriye sınırından sağ salim Türkiye topraklarına getirilmesi için görevlendirilen Kılıç timi bölgede bölücü terör örgütünün de saldırısıyla karşılaşır. Timin karşılaştığı tehditler bununla da sınırlı değildir; dinci terör örgütü de bu karmaşayı fırsat bilir. Bu karmaşa içinde Yüzbaşı Kağan dinci terör örgütü tarafından esir alınır. Albay Kopuz Kağan’la irtibatın kesilmesi üzerine 15 kişilik bir ekibi bölgeye gönderir. Fakat savaş, çatışma, tehdit, kan sadece sınırda değil, Kağan’ın evinde de sürmektedir. Kağan’ın evi de kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğrar. İşte tam da böyle bir belirsizlikle biten 4. bölümün ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanı, heyecan dozunu artırmaya yetti.

Savaşçı dizisinin 5. bölümünde yüzbaşı Kağan yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide… Fakat gözlerinde korkudan eser yok. Vatanın bölünmez bütünlüğü için ölüme gitmekten zerre kadar çekinmediği her halinden belli. Kafasını kesmeye hazır, gözü dönmüş canilerin karşısında aman dilemeyecek kadar gururlu, vakur. Albay Kopuz’un görevlendirdiği gözü pek askerler, yüzbaşı Kağan’ı bu cehennemden kurtarmak için zamanla yarışıyorlar.

Savaşçı 5. bölüm, Pazar günü saat 20.00’de FOX’ta!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.