Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Seksenler 198.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim 2016

17.10.2016
Seksenler 198.Bölüm Fragmanı – 22 Ekim 2016

196.bölümüyle Seksenler dün akşam yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Seyfi, Nurten’le yaptığı nişanı düğüne çevirmiş, tüm masrafları da Fehmi’ye yıkmıştır. Seyfi’nin bu yaptığını henüz affetmemiş olan Fehmi, bir de Seyfi’nin papağanını evde görünce çıldırır. Nurten’in papağana alerjisi olduğu için eve almadığı papağanı Seyfi, Fehmi’nin evine bırakmış ve Fehmi’yi daha çok çıldırtmıştır.

Çınaraltı Mahallesi’ni de TRT 2’nin test yayını telaşı sarmıştır. TRT 2’nin yayınını kaçırmak istemeyen mahalleli antenlerini hazırlamaya başlar. Hatta yüksek yerlerde daha net yayının olduğunu duyanlar Çamlıca’ya taşınmayı düşünür.

Pastacı Sami’nin kardeşi de memleketteki arsaları satmak istiyordur. Bunun için Suat’tan yardım ister. Sami’nin zayıf noktalarını bilen Suat, öyle bir plan yapar ki Sami’yi arsaları satmaya ikna eder.

Seksenler’in 198.bölüm fragmanını ise izlemek için vakit kaybetmeyin:

Mesut’un kahvesinde bulunan ceset Çınaraltı Mahallesini paniğe sokmuştur. Kahvedeki kimin cesedidir? Kahvede bulunan adam gerçekten ölmüş müdür? TRT 2’nin yayına girmesi heyecanı hala mahalle üzerinde etkilidir. TRT 2 ‘yi izlemek isteyen Çınaraltı Mahallesi sakinleri TRT 2’yi izlemek için yeni yöntemler bulunuyordur. Özellikle Seyfi’nin masraftan kaçmak için bulduğu yöntem Nurten’i çıldırtacaktır. Seyfi’nin Nurten istemediği için eve alamadığı papağanı ise herkese sıkıntı veriyordur. Papağandan kurtulmak isteyen Mesut onu Suat’a da satamayınca kurtulmak için yeni bir yöntem bulacaktır.

Seksenler yeni bölümleriyle cumartesi akşamları TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.