Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Seksenler 212.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 5 Şubat Cumartesi

Seksenler 212.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 5 Şubat Cumartesi

Seksenler 211.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Çınaraltı mahallesine bir hırsız dadanmıştır. Mahallenin ise büyük bir kabusu olur. Hırsız ise önce Kasap Bahtiyar’ın evine girer. Evini soyup soğana çevirir.

Ahmet ve Gülden ise evini ilaçlatmıştır. Bu nedenle Fehmi ve Rukiye’nin evine giderler. İlacın etkisi geçene kadar baba evinde kalacaklardır. Hırsız ise Ahmet ve Gülden’in evini boş zannettiği için bu sefer de onun evine girecektir. Fehmi ve Rukiye ise torunları Aslı’ya çok fazla ilgi gösterince Gülden ise bu durumdan sıkılıyor.

Çağatay ve Nazlı, babaları Fehmi’ye hediye olarak bir spor ayakkabı alır. Amaçları Fehmi’nin spor yapıp sağlıklı beslenmesidir. Bugüne kadar hiç spor ayakkabı giymemiş Fehmi ise bu hediyeyi biraz garipseyecektir.

Seksenler 212.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Emlakçı Suat, duvardan duvara halı işine girer. Çınaraltı mahallesinde Fehmi bu işe pek sıcak bakmazken Rukiye’den beklenmedik bir adım gelecektir. Ahmet ise Sinan’a kefil olmuştur. Ama Sinan’ın borcunu ödememesi büyük sıkıntılara neden olacaktır.

Seksenler yeni bölümleriyle her pazar TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.