Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Seni Kimler Aldı 5. Bölüm Fragmanı – 28 Mayıs Pazar

Seni Kimler Aldı 5. Bölüm Fragmanı – 28 Mayıs Pazar

ATV’nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı’da, aile içinde yıllardır süregelen yalanlar, herkesin hayatını mahvetmeye devam ediyor. Seni Kimler Aldı dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Leman, Cahide’nin sırrını ifşa edecek mi? Cahide Barış’ın gerçek babasının kim olduğunu açıklayacak mı? Aynur delirmediğini herkese nasıl anlatacak? Bütün bu soruların cevaplarını 28 Mayıs pazar akşamı Seni Kimler Aldı 5. bölümde öğreneceğiz.

Seni Kimler Aldı 4. Bölümde Neler Oldu?

Barış Zehra’dan özür dilemek için konuşmak ister ama Zehra çok kırılmıştır. O sırada Barış’ın Zehra’yı öptüğünü gören Mehmet ise çok öfkelenir ve babasının ablası hakkında yanılmadığını söyler.
Ceren’in Barış’la yakınlaşarak Zehra’ya acı çektirmeye kararlıdır. Zehra ise ailesi, Barış’a olan sevgisi ve şimdi de Barış’ın Ceren’e ilgi gösterdiği düşüncesi arasında sıkışıp kalmıştır.
Ceren yıllar önce kendisinin evlatlık verilmesine aracılık eden Banu’yu bulmuştur ve planlarına O’nu da dahil eder. Cemile’yi Banu vasıtasıyla devre dışı bıraktıktan sonra şimdi de Aynur’a musallat eder; kızının yaşadığını ve Cahide’nin her şeyi bildiğini söyletir. Aynur’un karşısına dikilip kızını sorması karşısında Cahide kendini iyice kapana kısılmış hisseder.
Cahide ile Leman arasındaki soğuk savaş da olanca hızıyla sürmektedir. Leman hanımın hasta olmadığını öğrenen ve bunu herkese söyleyen Cahide’ye karşı Leman hanım da Barış’ın Suat’ın oğlu olamayacağını öğrenmiş ve eline büyük bir koz geçirmiştir.
Seni Kimler Aldı 5. Bölüm, 28 Mayıs Pazar akşamı saat 20:00’da ATV’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.