Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Seni Kimler Aldı 6. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

Seni Kimler Aldı 6. Bölüm Fragmanı – 4 Haziran Pazar

ATV’nin çiçeği burnunda dizisi Seni Kimler Aldı, 28 Mayıs Pazar akşamı 5. Bölümüyle ekranlara geldi. Leman hanım gelinini sırrını saklayacak mı? Aynur Zehra’nın mezarında aradığı cevabı buluyor mu? Ceren’in bundan sonrası için planı ne? Dizinin kendisi  kadar merak edilen fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Seni Kimler Aldı 6. Bölüm,  4 Haziran Pazar akşamı saat 21:00’da ATV’de!

Seni Kimler Aldı 5. Bölümde Neler Oldu?

Leman, Barış’ın babasının Suat olamayacağını gösteren raporu Cahide’nin yüzüne çarparak bunu herkese söylemeye zorlar. Cahide Leman’a yıllar önce tecavüze uğradığını, tecavüzcünün ise olaydan sonra bir yol kenarında ölü bulunduğu yalanını söyler. Ailenin itibarını korumak için bu olayı saklamak gerektiğine Lemanı, şimdilik ikna eder.

Ceren’in acımasız planı, Aynur’un dengesini bozmuştur. Şuursuzca etrafta dolaşarak kızını Zeynep’i aramaya başlar. Ceren sürekli , Zeynep olduğunu söyleyerek Aynur’u aramaya devam eder ve hastaneden kaçmasına neden olur.  Aynur, Zeynep’in mezarının açılmasını ister. Zehra, eğer ablasının mezarı açılırsa annesinin umudunu keseceğini ve iyileşeceğini düşünür.

Bu arada Çamay’ların şirketinde de işler hiç iyi gitmez. Suat şirketi büyük bir borç altına sokmuş hatta  oturdukları konağı  bile ipotek etmiştir. Barış, bu durumdan kurtulmak için Ceren’in kendilerine yardım edebileceğini düşünmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.