Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sette Bayram Havası Var! Barış Kılıç’ın Entrika Şampiyonu Yasak Elma’ya Dönüşü Şevval Sam’ı Coşturdu

14.04.2021
Sette Bayram Havası Var! Barış Kılıç’ın Entrika Şampiyonu Yasak Elma’ya Dönüşü Şevval Sam’ı Coşturdu

Sevilen dizi “Yasak Elma” son bölümüyle izleyicileri yine şok etti. Ender’in entrikaya doymadığı bölümde son golü Şahika atınca işler karıştı. Ama sette bir parti havası var!

Yasak Elma

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor. Dizi aslında entrika ve klişeden geçilmeyen klasik bir holding dizisi gibi duruyor. Böyle bir dizinin senaryo konusunda pek bir şansı kalmayacağı için dört sezon sürmesi tuhaf olurdu, hem de 3 saate yakın dizi süreleriyle. Neyse ki, “Yasak Elma” dışarıdan göründüğü gibi bir dizi değil!

Yasak Elma

Dizi entrika ve klişelere sıkça başvursa da, mizahi unsurları ve hiç düşmeyen temposuyla öne çıkıyor. Esas önemli olayın hikaye olduğunu bilen senaristler, bunun için en önemli karakterleri bile gerektiği yerde yok edebiliyor! Daha sezon ortasında bir sürü yeni karakter ve hikayeyle tanışacağınız kaç dizi vardır ki?

Şevval Sam Nesrin Cavadzade

Son bölümde yine tempoyu yüksek tutan “Yasak Elma”, eski ortaklar Şahika ve Ender’in artık birer düşman olduğunu gösterdi. Şahika’yı bitirmeye yeminli olan Ender, büyük bir son dakika golü yedi. Biz de “Yasak Elma” senaristlerinin karakterleri yok etmekten başka şeyler de yaptığını gördük!

Kaya Neden Döndü?

Barış Kılıç

Dizinin Kaya’sı Barış Kılıç, 85. bölümde veda eden karakterlerden biriydi. Ama son bölümde geri döndü! Entrika kraliçesi Ender’in eski eşi ve çocuğunun babası olan Kaya, dizideki dengeleri değiştirecek gibi görünüyor.

Kaya, Ender tam da başka biriyle evlenip zengin olma planları yaparken ortaya çıktı. Hem de Şahika’nın tek telefonuyla! Şahika’nın attığı son dakika golü dizideki gerilimi yine tırmandırdı. Ama sette dizide yaşanan gerilimin tam tersi bir hava var!

“Ay bir parti olsa”

Şevval Sam

Şevval Sam, “Yasak Elma” setinin en büyük neşe kaynaklarından biri. Gerçi, Eda Ece ile sahneleri azaldığı için eskisi kadar mizah yüklü paylaşımlar gelmiyor. Ama “kötülük bakışları” videosu bile hiç yoktan iyidir!

Kaya’nın dönüşü dizide pek kimseyi mutlu etmedi. Ama setteki herkes Barış Kılıç’ı çok özlemiş! Hatta pandemi olmasa onun şerefine bir partiye gitmeyi istiyorlar.

Şevval Sam Barış Kılıç story

Bakalım, entrikadan sarhoş olduğumuz “Yasak Elma”da, Kaya’nın dönüşü nasıl bir etki yaratacak? Belki, dizi karakterleri de set ekibi kadar mutlu olur!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.