Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sevda Kuşun Kanadında 15.Bölüm Fragmanı – 25 Kasım Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 15.Bölüm Fragmanı – 25 Kasım Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 14.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Zafer’in bombalı tuzağına düşen Arif hayatta kalabilecek midir? Halit’i kurtarmaya çalışırken patlayan bomba ortalığı kan gölüne çevirmişti. Herkes Arif’in sağlık durumunu beklerken Arif ve Halit hastaneye kaldırılır. Halit’in vücudu yanmış, Arif ise komadadır. Herkes Arif için dua ederken Tümay ise ne yapacağını bilemiyordur.

Ömer kafasında intikam planları yaparak hastaneden ayrılır. Solaklı’nın yardımını alır. Ancak Solaklı Ömer’i büyük bir sürprizle şaşırtacaktır. Işık, Arif’i kimin öldürmek istediğini Ömer’e söyler. Ömer ise kimseye güvenmemektedir. Cemil Ateş’te güvenmediği insanlara dahildir.

Zafer, Ömer’in peşine düştüğünü öğrenir. Polis Şefi Bekir’i Ömer’in peşine salar. Bekir, Ömer’i yakalarken Süleyman Özmen yaşanan olaylar sonrasında Alparsan Türkeş’le iletişime geçer.

Zafer yaşanan olaylardan sonra bir canavara dönmüştür. Zafer masum insanların hayatlarıyla oynarken ailesinin paramparça olmasını engelleyememiştir. Tümay ise her şeyi öğrenmiş ve öğrendikleri sonucunda yıkılmıştır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.