Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sevda Kuşun Kanadında 16.Bölüm Fragmanı – 2 Aralık Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 16.Bölüm Fragmanı – 2 Aralık Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 15.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Zafer, Arif’i öldürmüş ve Ömer hakkında da infaz emrini vermiştir. Karşısına çıkan Başbuğ ise Ömer’in derhal serbest bırakılmasını istemiştir. Zafer bu durumdan çok rahatsız olur. Başbuğ’u karşısında almak istemeyen Zafer, istemese de Başbuğ’un kararını gerçekleştirir.

Ömer, Solaklı’nın karşısına gider. Babasının eski arkadaşı Solaklı’nın kendisine kurduğu tuzağın hesabını sormak istiyordur. Ancak Solaklı’nın Zafer’in adamı olup olmadığından da emin değildir. Bu yüzden bir tuzak kurmaya karar verir.

Zafer ise çıldırmıştır ve planları bozulmuştur. Bekir’e talimat verir ve mahalleye baskın düzenletir. Amacı herkesi içeri arttırmaktır. Zafer işlediği suçlar nedeniyle hem özel hayatını hem de ailesini mahvetmiştir. Nesteren’le ilişkisi bozulmuş, Tümay bunalıma girmiştir. Işık ise anne ve babasının intikamını almak için Ömer’le iş birliği yapar.

Tümay, sevdiği adamın babası tarafından öldürülmesini kaldıramıyor ve kabullenemiyordur. Yaşadıklarına dayanamayınca intihar etmeye karar verir. Ama başarılı olamaz. Babasına olan nefreti nedeniyle ölümcül bir plan tasarlar.

Sevda Kuşun Kanadında yeni bölümleriyle cuma akşamları TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.