Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sevda Kuşun Kanadında 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 30 Aralık Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 30 Aralık Cuma

Sevda Kuşun Kanadında Son Bölümde Neler Oldu?

Sevda Kuşun Kanadında 19.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Ömer, Zafer’in adamı Solaklı’ya son darbeyi vurmak istiyordur. Bu düşüncesini Cemil Ateş’e anlatır. Ateş komiserin kuracağı oyun ise bambaşka olacaktır. Asım, Erbakan Hoca ile milli sanayi ve yerli silah düşüncesini paylaşır. Üniversitede çalışabilmek için girişimde bulunuyordur. Zafer ise bu işin peşini bırakmayacaktır. Zafer ailesinin dağılmasının etkisiyle kontrolünü sağlamaya çalışırken fabrikadaki işçi greviyle de uğraşıyordur. Kendisine karşı oynanan oyunları ise anlayıp karşı oyun kurmaya çalışıyordur. Savcının muhalefetine rağmen İbrahim başkan kapatılan partisini geri açmak için uğraşıyordur.

Sevda Kuşun Kanadında 20.Bölüm Özeti

Sevda Kuşun Kanadında 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Solaklı, Zafer’in kendisi hakkında ölüm emri verdiğini öğrenir. Zafer aleyhine ifade verip vermemeyi düşünüyordur. Ancak Zafer, Solaklı’nın konuşmasını göz alamaz. Zafer sürpriz adımını atacaktır. Ömer ise beklemediği bu gelişme üzerine artık kendi yolunu çizmesi gerektiğini anlar.

Zafer ise konseyin kendisi üzerine verdiği kararı kabul etmez. Asım’ın silah çizimlerinin peşindedir. Ortada ise büyük bir problem vardır çünkü çizimler çalınmıştır.Asım çizimlerine yeniden kavuşmak için gözünü karartır.

Sevda Kuşun Kanadında yeni bölümleriyle cuma akşamları TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.