Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 3 Şubat Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 3 Şubat Cuma

Sevda Kuşun Kanadında 23.bölümüyle yayınlanacak. Peki son bölümde neler olacak? Silahlar çekilmiştir. Herkes ilk kıvılcımı kimin çakacağını bekliyordur. Ortalık kan gölüne dönmek üzeredir. Bu sırada kabadayılar dünyasının ağır abisi Demirleblebi araya girer. Sonucunda ise ağır bir bedel ödeyecektir. Oğlu Mete ise babasının intikamını almak için Ömer’in emrine girmiştir. Savaş iyiden iyiye kızışmıştır. Kendi adamını istihbaratın başına geçirmeye çalışan Zafer’in oyunlarını Türkeş durduracaktır. Cemil Ateş Türkeş’in tavsiyesiyle beklenmedik bir makama getirilir. Zafer ve Amiral ise bu hamleyle büyük bir öfkeye kapılırlar. Ancak vazgeçmeye hiç niyetleri yoktur.

Asım’ın milli piyade tüfeği projesinden çekinen dış güçler, silah satıcıları bu projeyi kaldırmak için Asım’ın peşine ajan takarlar. Ajanlar ise Asım ve Elif’i tuzağa düşürür. Filiz ise başörtüsü bahanesiyle üniversitenin karıştırılmasıyla kendisini sorumlu tutar. Artık mücadele edemeyecektir. İstanbul’u terk etmek için hazırlık yapıyordur. Ömer buna izin verecek midir? Filiz’in karşısına çıkar ama kalması için tek bir şart vardır. Ömer bu isteği gerçekleştirebilecek midir?

Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Ömer’in çizimleri alınmıştır. Peki bu çizimlerin ele geçirilmesini  sonuçları ne olacaktır. Filiz ise kalmak için Ömer’den bir şey istemiştir. Artık üzülmek istemiyordur.

Sevda Kuşun Kanadında yeni bölümleriyle her cuma TRT 1’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.