Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sevgililer Günü’ne Karşı Duruşlarıyla Dikkat Çeken 8 Dizi Sahnesi

13.02.2017
Sevgililer Günü’ne Karşı Duruşlarıyla Dikkat Çeken 8 Dizi Sahnesi

Çiçekler, hediyeler, 14 Şubat sürprizleri. İşte o gün yine geldi buldu sizi. Kimine göre belki de yılın en güzel günlerinden biri kimine göre ise kapitalizmin insanı kendine köle etmesinin başka bir yolu. Tarih ise Sevgililer Günü olarak kutlanılan bugünün Aziz Valentine’in öldürüldüğü gün olduğunu söylüyor. Roma imparatorluğunun yasalarına karşı çıkıp çiftleri evlendirmeye devam eden Valentine yasaları deldiği için imparatorluk tarafından öldürülüyor. Sevgililer Günü’nün İngilizcesinin “Valentine’s Day” olması da bu efsaneyi doğruluyor. Ancak elbette ki konumuz şu an bu değil.

Sevgililer Günü’ne kim ne derse desin biz dizilerin dedikleriyle daha yakından ilgileniyoruz. Bugüne özel bölümler yayınlayıp aşk dolu sahnelerle bizi karşılayan diziler de var bugünü oldum olası sevmeyenler de. Bazı diziler ise bugüne karşı duruşlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Sevgilileri, Sevgililer Günü’nü öyle bir ekliyorlar ki senaryolarına izlemeden yapamıyoruz. Bazen kahkahalarımızı tutamadan izliyoruz bazen ise “Yürü be!” diye alkışlayıp desteklemek istiyoruz.

Gelin bu sahneleri birlikte izleyelim!

1.Seksenler

Fehmi’ye Sevgililer Günü’nü anlatmak elbette ki o kadar kolay değil. Almanya’da bırakın istiyorsa Mars’ta kutlansın yine onun başına “icat çıkarılmaz”. Çağatay’da ilk defa babasıyla aynı fikirde konu Sevgililer Günü olunca.

2.Çocuklar Duymasın

Her şeye karşı olan Haluk’un Sevgililer Günü’ne de karşı oluşu sürpriz değil. 2000’lerin sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın final yaptı ama hala aklımızdan bu sahneleriyle silinmedi. Şimdilerde Survivor’ın en zorlu parkurlarında yarışan Furkan Kızılay’a da dikkat etmeyi unutmayın sahneyi izlerken.

3.Leyla ile Mecnun

Sevgililer Günü’ne özel bir sahne olmasa da sahilde el ele tutuşup romantizm yapmaya çalışan sevgililer için Leyla ile Mecnun’un bu sahnesini de koymak istedik. İsmail abi ile Mecnun arasına girmeyeceklerdi.

4.Ekmek Teknesi

Unutulmaz dizilerden Ekmek Teknesi. Tokatlı Bahtiyar Sevgililer Günü’nü sevgilisiz geçirmemek için bakın neler yapıyor!

5. 1 Kadın 1 Erkek

Sevgililer Günü’ne Ozan’dan önemli bir atar. “Bir kere de sen yap ben beğenmeyeyim. Öküz sen ol!”

6.Poyraz Karayel


Zülfikar ve Meltem arasındaki en unutulmaz sahne. Küreselcilere her daim karşı olan Zülfikar’dan muhteşem Sevgililer Günü yorumu. “Onların istediklerini onların istediği gün sevmeni istiyorlar.”

7.Ulan İstanbul

Kandemir’le Sevgililer Günü’nü birlikte geçirmek için planlar yapan Maşuka Şehriban teyzenin verdiği kek tarifini biraz yanlış anlıyor. Maşuka ve Şehriban teyzenin Sevgililer Günü sürprizi deyince anladıkları şeyler bambaşka!

8.Avrupa Yakası

Makbule’yle sevgili oldukları anlaşılmasın diye herkese yanlış anlaşılan Burhan’dan bir Sevgililer Günü kutlaması alalım o zaman!
Sevgili günü değil sevgi günü kutlamanız dileğiyle!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.