Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Şevkat Yerimdar 2. Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Cuma

Şevkat Yerimdar 2. Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Cuma

Şevkat Yerimdar dizisinin ikinci bölümünde izleyenleri kahkahalara boğacak birbirinden komik olaylar devam ediyor. Ancak dizinin fragmanının sonunda Esin’e gelen “Şevkat Usta öldü” haberi büyük bir merak yaratıyor.  İzleyicilerin karşısına henüz çıkmaya başlamış olan ancak çok uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Şevkat Yerimdar dizisi 2. bölümü ile 2 Haziran Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında olacak!

Şevkat Yerimdar 1. Bölümde Neler Oldu?

Şevkat sabah sinirli sinirli dükkanına gittiğinde hem banka borçlarını hem de kirasını ödemek için arabasını satmaya karar vermişti. Ancak olay tam da Niko’nun dediği gibi olmuştu ve Şevkat arabasını satamamıştı. Hatta peşine Esin, Şefik ve Bora’dan oluşan üç bela da takmıştı.

Esin, Fransa’dan yeni dönmüştü ve artık İstanbul’da yaşama kararı almıştı. Özellikle bu karara Esin’in babası Cevdet çok sevinmişti. Bu yüzden de ona bir araba hediye etmişti. Bunun yanı sıra mahalledeki dükkanların ve evlerin sahibi de Cevdet’ti ve o gelirlerin hepsi de artık Esin’in olacaktı.

Şevkat ise trafikteyken önce Bora ile sonra da Esin ile kapışmıştı. Öfkesi iyice yükseldikten sonra da en son kötü adam Şefik’e patlamıştı. Şevkat arabasını satamadığı için iyice sinirlenmişti fakat bu sinir Esin’i bir daha mahallede gördüğünde bir kat daha artmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.