Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Şevkat Yerimdar Dizisi Neden Başlamadı?

Haber

Şevkat Yerimdar Dizisi Neden Başlamadı?

Şevkat Yerimdar Dizisi Neden Başlamadı?

Fox TV’de başlaması planlanan “Şevkat Yerimdar” tanıtım fragmanlarının üzerinden aylar geçmesine rağmen halen yayınlanmadı. “Şevkat Yerimdar” filminin oyuncu kadrosuyla çekilmesi planlan ve senaryosundan, ekibine kadar her şeyi tamamlanan dizisinin yeni bölümleri bir türlü yayına girmedi. Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru gibi oyuncuların bir araya geldiği “Şevkat Yerimdar” bir türlü yayınlanmak için gün bulamadı.

Dengelerin sürekli yerinden oynadığı dizi sektöründe “Şevkat Yerimdar” da bu dengelerin bir kurbanı mı oldu? Habertürk yazarı Mustafa Doğan’ın yazısında belirtiği üzere “Şevkat Yerimdar”ın ilk 9 bölümü çekilmiş bile. Ancak bu ay içinde ekrana gelmesi planlanan dizinin yayın tarihi ertelenmiş.

Yapım Şirketi Limon Yapım, “Şevkat Yerimdar” dizisi yerine Fox TV’ye Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen’in başrolleri paylaştığı ‘Kırlangıç Fırtınası’nı kanala verdiği için “Şevkat Yerimdar”ın yayın tarihi ertelendi. Mustafa Doğan’ın açıklamasına göre kanal hem yayın prototipi dolu olduğu için hem de yaza doğru dizinin daha fazla ilgi çekeceğine inandığı için “Şevkat Yerimdar”ı Nisan ayına erteledi.

Mustafa Doğan açıklamasını “Şevkat Yerimdar” oyuncularının ve ekibinin mağduriyetini açıklayarak devam etti. Dizi yayınlandıktan ortalama 4 hafta sonra oyunculara ve ekibe para ödendiği için “Şevkat Yerimdar” oyuncuları ve ekibi şimdiye kadar hiç ödeme almadı. Verilen bu karar ise hem set ekibinin hem de oyuncuların mağdur olmasına sebep oldu.

Gelişmeler için takipte kalın!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top