Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Şevkat Yerimdar Dizisi Oyuncuları

Şevkat Yerimdar Dizisi Oyuncuları

Fox Tv’ye yakında yepyeni bir dizi geliyor. Sinemada ilgiyle takip edilen ve 2 filminde severek izlenen Şevkat Yerimdar, dizi olarak Fox Tv’ye geliyor. Biz de Şevkat Yerimdar oyuncularını ve dizinin konusunu konuşalım dedik!

Dizinin Konusu

Başak Parlak ve Özgürcan Çevik’in başrollerinde oynadığı Şevkat Yerimdar, filmi kadar heyecanlı ve sevimli bir konuyla ekrana gelecek. Samimi, sözünün arkasında olan, zorda kalana yardım eli uzatan Şevkat, mahallenin hem sevilen abisi, hem de sinirlendi mi kimseyi görmeyen delikanlısıdır.  Bir gün Şevkat’ın hatırını kırmak istemediği Cevdet Bey, Şevkat’ten bir şey ister. Şevkat hayatının en zor sınavıyla da karşı karşıya kalır böylece. Cevdet Bey, kimseye emanet edemediği, gözü gibi koruduğu kızı Esin’i Şevkat’e emanet eder. Şevkat’ten başka kimseye güvenmeyen ve ancak Şevkat gibi mert bir insana kızını emanet edecek olan Cevdet Bey, “Kızıma sahip çık” der ve kızı Esin’i mahalleye gönderir. Esin güzeller güzeli bir kızdır ancak Şevkat’in başına bela olacaktır. Çünkü Esin, mahalleye adımını attığı gün aklını kaçırır. Şevkat o an telaşa düşer, ne yapıp yapıp Esin’in aklını başına getirmeli, kendisine emanet edilen Esin’e sahip çıkmalıdır. Uzun uğraşlar sonucu Esin’in aklı başına gelir ancak bu sefer de bambaşka bir insan olur. Şevkat, Esin’in her hareketiyle çileden çıkıyordur ancak yine de sözünden dönmüyordur. İki zor karakter garip, zor ve bir o kadar da belalı bir aşk hikayesine tutulurken mahallenin de altını üstüne getirirler.

Limon Film’in yapımını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şevkat Yerimdar filminin yönetmenliğini de yapan Bülent İşbilen yapıyor.Dizinin senaryosu ise Dadı dizisinin senaristi Erol Hizarcı tarafından yazılıyor.

Şevkat Yerimdar’ın en sürpriz karakteri ise Pascal Nouma olacak! Dizinin diğer oyuncularını tanımak için ise sizi yazının devamına alalım:

Oyuncular

1.Özgürcan Çevik – Şevkat Yerimdar

163197

24 Ekim 1983 tarihinde doğan Özgürcan Çevik, 33 yaşında ve 1.88 boyunda.  Hacettepe Üniversitesi Turizm-Otel İşletmeciliğinden mezun olan oyuncu daha sonra oyuncu olma isteği ağır bastığı için  Bilkent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Üniversiteden mezun olan sanatçı, mezun olur olmaz ise Ankara Sanat Tiyatrosu’nda göreve başladı. Özellikle Oldu Teşekkürler programındaki Şevkat Yerimdar karakteriyle tanınan Özgürcan Çevik, daha sonra Şevkat Yerimdar filmlerinde oynadığı başrolle herkes tarafından tanındı. Oyuncu Şevkat Yerimdar oyuncularında Şevkat karakterini canlandıracak.

2.Başak Parlak – Esin Uçar

başak parlak

3 Ekim 1989 tarihinde doğan oyuncu 27 yaşında ve 1.70 boyunda.Oyunculuk hayatına Zalim dizisiyle başlayan sanatçı Fikrimin İnce Gülü dizisiyle asıl çıkışı yakalamıştır. Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde mezun olan sanatçı birçok reklam filminde de oynamıştır. Şevkat Yerimdar filmlerinde de rol alan oyuncu, Şevkat Yerimdar oyuncularında Esin Uçar karakterini canlandıracak.

3.Salih Kalyon – Cevdet Uçar

salih kalyon

2 Şubat 1946 tarihinde doğan oyuncu 70 yaşında ve 1.70 boyunda. Mezun olduktan sonra Dostlar Tiyatrosu, BKM gibi topluluklarda rol aldı. Vizontele, Eyvah Eyvah, Kelebeğin Rüyası gibi filmlerde rol alan sanatçı, Tolga Çevik’le birlikte Komedi Dükkanı projesiyle de tanınmaktadır. Salih Kalyon, Şevkat Yerimdar oyuncularında Cevdet Uçar karakterini canlandıracak.

4.Pascal Nouma

pascal nouma

6 Ocak 1972 tarihinde doğan Pascal Nouma, 44 yaşında ve 1.86 boyunda. Fransa’da doğan oyuncu, kariyerine Paris Saint-Germain takımında başladı. Türkiye’de de Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarında oynayan oyuncu son olarak Survivor yarışmasına katılarak dikkat çekti. Şevkat Yerimdar oyuncularına dahil olan Pascal Nouma, yayınlanan tanıtım fragmanında görülmesiyle oldukça dikkat çekti. 

5.Burak Demir – Niko

burakdemirkim

3 Kasım 1978 tarihinde doğan oyuncu, 37 yaşında ve 1.75 boyunda. Burak Demir, Bizim Evin Halleri’ndeki Rüzgar rolüyle ve Muhteşem Yüzyıl’daki Hüseyin Çavuş rolüyle akıllarda kalmıştır. Oyuncu Sağ Salim 2 filmindeki rolüyle de bilinir. Sanatçının kardeşi Murat Demir de kendisi gibi bir oyuncudur. Burak Demir, Şevkat Yerimdar oyuncularına Niko karakteriyle dahil olacak. Mahallenin muhtarı olan Niko, çok bilmiş bir insandır ve her zaman kıssadan hisse hikayeler anlatır. Şevkat’in kankası, Bahar’ın da abisi, Marika’nın da oğludur. Annesi Rum, babası ise Türk’tür ancak babası hayatta değildir.

6.Müge Uyar – Bahar

şevkat yerimdar oyuncuları

16 Ekim 1989 tarihinde doğan oyuncu 27 yaşında ve İstanbul doğumlu. Doktorlar, Kara Ekmek gibi dizilerden tanıdığımız Müge Uyar, Şevkat Yerimdar oyuncularında Bahar karakterini canlandıracak. Marika’nın kızı olan Bahar, mahallenin muhtarlığını yapan Niko’nun da kardeşi.

7.Suzan Aksoy – Marika

suzan-aksoy

19 Aralık 1956 tarihinde doğan oyuncu 60 yaşında ve 1.62 boyunda. Şaşıfelek Çıkmazı ve Çemberimde Gül Oya gibi dizilerde yer alan usta oyuncu İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 12 yıl boyunca Kenter Tiyatrosunda çalışan oyuncu daha sonra uzun yıllar Ali Poyrazoğlu Tiyatrosunda da çalıştı. Birçok tiyatro ödülünün sahibi olan sanatçı, Şevkat Yerimdar oyuncularında Marika karakterini canlandıracak. Niko ve Bahar’ın annesi olan Marika, kocasını 10 yıl önce kaybetmiş, tuhafiye dükkanının sahibidir. Anaç bir kadındır o yüzden tüm esnafı anneleri gibi sahip çıkmaktadır.

8.Barış Murat Yağcı – Bora

kiralik8

21 Ocak 1991 tarihinde doğan oyuncu 25 yaşında ve 1.91 boyundadır. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümü bitiren sanatçı halen Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde okumaya devam etmektedir. 10 senedir de profesyonel olarak spor yapmaktadır. Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk dersleri alan sanatçı daha sonra Kocamın Ailesi dizisinde Akın karakteriyle ve Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakteriyle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Şevkat Yerimdar oyuncularına Bora karakteriyle dahil olan sanatçı, yakışıklı ve havalı bir zengin aile çocuğunu canlandıracak. Motosiklet gezilerine çıkan ve hayatı eğlence, keyifle geçen Bora, çapkın bir erkektir. Gizem’in de abisidir.

9.Canan Maktal – Gizem

şevkat yerimdar

6 Mayıs 1982 tarihinde doğan oyuncu 34 yaşında ve 1.69 boyunda. Özellikle Yahşi Cazibe dizisindeki rolüyle hatırlanan Cana Maktal, Anadolu Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Son olarak Diğer Yarım dizisinde Emine karakteriyle yer almıştır. Canan Maktal Şevkat Yerimdar oyuncularına ise Gizem karakteriyle dahil oldu. Güzel ve akıllı bir kız olan Gizem aynı zamanda da herkesle alay eder. Zengin bir aileye sahip olduğu için hayatı çok kolay zannederek büyümüştür. Bora ile birlikte bir turizm şirketini yönetmektedir.

10.Semra Güzel – Sinem

şevkat yerimdar

1984 yılında doğan oyuncu 32 yaşında ve 1.65 boyunda. İzmir’de doğan ve üniversite eğitimini aldıktan sonra Almanya’ya giden sanatçı, Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Hıyanet Sarmalı dizisiyle oyunculuğa adım atan Semra Güzel, TV8’in popüler dizisi Hom Ofis dizisinde rol almıştır. Temiz kalpli ve iyi niyetli bir kız olan Sinem, Esin ve Gizem’le de liseden beri arkadaştır. Zengin ve mutsuz kadınlara yaşam koçluğu yapmaktadır. Spiritüel konularla ilgileniyordur.

Şevkat Yerimdar çok yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Şevkat Yerimdar’ın tanıtım fragmanını izlemek isteyenleri ise buraya alalım:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.