Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Shameless Uyarlaması Utanmazlar’a Musa Uzunlar Dahil Oldu!

31.01.2017
Shameless Uyarlaması Utanmazlar’a Musa Uzunlar Dahil Oldu!

Shameless’ın Türkiye uyarlaması olan Utanmazlar dizisine Hazal Kaya’nın dahil olduğunu açıklamıştık. Aşçılık okuluna gittiği için oyunculuğa 1,5 yıl ara veren Hazal Kaya Utanmazlar dizisiyle ekrana geri dönecek.

Hazal Kaya’nın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Şimdi ise Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakterin alkolik babasını kimin canlandıracağı belli oldu. Medyapım imzasını taşıyan “Utanmazlar” dizisinde Hazal Kaya’nın babasını Emre Kınay’ın canlandıracağı konuşulmuştu ancak Emre Kınay, Kara Yazı dizisinde rol almaya karar verince bu anlaşma bozuldu.

Milliyet Yazarı Sina Koloğlu’nun köşesinde yazdığı yazıyla Shameless dizisindeki Frankie Gallager karakterinin sahibi belli oldu. Frank karakterini Musa Uzunlar canlandıracak. Son olarak Poyraz Karayel dizisinde Bahri Umman karakterini canlandıran Musa Uzunlar bu dizideki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Uzunlar, yasal yollardan para kazanmayıp dolandırıcılığını seçen, eşi yıllar önce kaybolmuş, alkol bağımlısı ve 6 çocuk sahibi bir adamı canlandıracak. Kara mizah türüyle ekrana gelecek olan dizide Hazal Kaya ise belayı üzerine çeken bir abla rolünü canlandıracak.

Utanmaz’ın kadrosu arasında Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince de yer alacak. Kiraz Mevsimi ve İlişki Durumu Karışık dizileriyle yıldızları parlayan Çayoğlu ve Şirince’nin de Utanmaz dizisindeki performansları merak ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.