Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Show TV’den Yeni Dizi : Gecelerin Ötesi

Show TV’den Yeni Dizi : Gecelerin Ötesi

Yaz sezonu yaklaştıkça kanallar yeni dizilerini teker teker yayınlamaya başladı. Bu kanallardan birisi de Show TV. Show TV kanalı da yeni sezona bomba gibi gelecek gibi görünüyor.  En son Söz dizisi ile yapımcılığını gösteren Tims&B yapım, şimdi de bir dram dizisi için ayarlamalar yapıyor. Gecelerin Ötesi ismiyle Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmeni ve senaristi de bir zamanların en fenomen dizilerinden olan Poyraz Karayel’den.

Gecelerin Ötesi dizisinin yönetmen koltuğunda Poyraz Karayel’den tanıdığımız Osman Taşçı ve senarist koltuğunda da Ethem Özışık oturuyor. Poyraz Karayel’de gösterdikleri başarıdan dolayı halk artık onları tanıyor. Ethem Özışık tarafından kaleme alınan ve bir süredir üzerinde çalıştığı dizi yapım şirketinin kalitesi ile de kendini gösterecek gibi duruyor.

Söylenene göre Gecelerin Ötesi dizisinin senaryosu çok önemli kişilere gönderildi ve okuyan oyuncular dizinin kalitesini oldukça ilgi çekici buldu. Dizinin tam kadrosu yakın zamanda açıklanacak. Çekimler ise Haziran ayı içerisinde başlayacak. Show TV’nin 2017-2018 sezonunda izleyici ile buluşacak olan diziyi şimdiden herkes merak ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.