Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Show TV’den Yeni Yaz Dizisi : Rüya

02.05.2017
Show TV’den Yeni Yaz Dizisi : Rüya

Ekranlarımızda yeni bir dizi için daha sinyaller verilmeye başladı. Özellikle bu dönemde bir bir yaz dizileri yayın hayatlarına başlamaya devam ediyor. Yeni gelecek olan dizi ise Show Tv ekranlarında yayınlanacak Rüya dizisi. Dizinin yayınlanma tarihi ise Haziran olarak görülüyor.

Dizinin senaristi ise Leyla ile Mecnun dizisinin ve Sen Aydınlatırsın Geceyi filminin yapımcısı olan, Şubat dizisinin senaristliğini yapmış olan Funda Alp olacak. Dizinin drama tarzında olacağına dair bilgiler de paylaşılmaya başlandı. Özellikle yaz sezonuna bomba gibi gireceği düşünülüyor.

Rüya dizisinin başrol oyuncuları ise Paramparça dizisi ile tanınan ve bir hayli sevilen Ceyhun Mengiroğlu ile Kara Sevda dizisindeki Zeynep karakteri ile tanıdığımız Filiz Küçükköse olacak. Rüya dizisinde fakir bir genç kızla zengin bir iş adamı olan erkeğin aşk hikayesi anlatılacak.

Dizinin yapımcılığını ise No: 309, Güzel Köylü, Çilek Kokusu ve Asla Vazgeçmem dizilerini de yapan Gold Film üstleniyor. Özellikle Gold Film yapım ekibi diziyi televizyon ekranlarına iddialı bir şekilde sokma hevesi içerisinde şu aralar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.