Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Programlar Açıklandı!

16.01.2017
Sosyal Medyada En Çok Konuşulan Programlar Açıklandı!

Televizyon izleme alışkanlığının önemli bir parçası haline gelen sosyal medya, televizyon programları için de önem kazanmaya başladı. Televizyon izleyicileri geçtiğimiz yıl sosyal medya üzerine 31 milyondan fazla içerik üretti. Peki sosyal medyada en çok konuşulan programlar hangileri?

2016’nın en çok tweet geçiren programları arasında ilk beşte Kanal D’nin üç programı yer aldı.  Listenin en başında ise Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye uyarladığı Survivor yer aldı. Survivor’dan sonra sırasıyla Kiralık Aşk, Poyraz Karayel, Kısmetse Olur ve Güneşin Kızları listeye girdi.

Ajans Press’in hazırladığı listede Survivor, hem sosyal medyanın hem de yazılı basının en çok konuşulan programı oldu. Survivor, yıl boyu 4 bin 113 habere konu oldu. Sosyal Medyanın en çok konuşulan dizisi ise 2 bin 776 habere konu olan Kiralık Aşk oldu. Kanal D ekranlarında yer alan Poyraz Karayel ise 2 bin 73 habere konu oldu. Kanal D’nin sevilen evlilik programı ise yazılı basında 796 haberle sosyal medyanın en çok konuşulan dördüncü programı oldu. Son olarak ise geçen yılın Mart ayında final yapan Güneşin Kızları dizisi listenin beşinci sırasında yer aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.