Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz 1.Bölüm 3.Fragman – 3 Nisan Pazartesi

Söz 1.Bölüm 3.Fragman – 3 Nisan Pazartesi

Onlar yollarının intikam yüzünden birleştiği cesur kahramanlar!

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan Söz dizisinin ilk bölümü öncesinde 3. fragmanı izleyenlerle buluştu. Söz’ün konusu da tüm Türkiye’yi yakından ilgilendirecek ve derinden sarsacak bir niteliğe sahip.

Dizide Türkiye’nin korkunç bir saldırı ile karşı karşıya kalması sonrasında ülkenin her yanından özel yetenekleri olan on iki kahraman askerin Özel Kuvvet Askeri olarak göreve çağrılması işleniyor. Kahramanlarımızın tek bir amacı var; Türkiye’ye bela olmak isteyen yeni ve tehlikeli bu terör örgütünü ortadan kaldırmak.

Gözü kara bu on iki askerin yola çıktıklarında dillerinde yalnızca “Namlumuz namusumuz, vatan cennetimizdir.” sözü var. Bu on iki asker çıktıkları o cesaret gerektiren yolda birbirlerine kardeş de vatan da siper de oluyorlar.

Kahramanlar askerler Üsteğmen Yavuz’un önderliğinde en çetin koşullarda hiçbir zorlukta dahi korkmadan sonuna kadar mücadele etmek için yemin ediyorlar.

Star Tv ekranlarında seyircilerle buluşacak destansı bir hikayenin dizisi olan Söz, ilk bölümü ile 3 Nisan Pazartesi akşamı 20.00’de yayına giriyor!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.