Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz 10. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

Söz 10. Bölüm Fragmanı – 5 Haziran Pazartesi

Söz dizisinin son yayınlanan bölümünde Eylem tam sevgilisini öldüreceği sırada Fethi onu görmüştü ve engellemeye çalışmıştı. En sonunda da Eylem, Fethi tarafından vurulmuştu. Yeni bölümde ölecek mi? Yavuz vatanı için kendi canını feda edecek mi? Yavuz yeni bölümde ölecek mi, yoksa ne olacak da kurtulacak?

Söz dizisi 5 Haziran Pazartesi akşamı 10. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Söz 9. Bölümde Neler Oldu?

Söz dizisinin son yayınlanan bölümünde Karabatak, Çaylak ve Keşanlı çarpışmanın ardından Yavuz’un kaza yapmış olduğu yere gelmişti ve Yavuz’un orada olmadığını görmüşlerdi. Erdem ise her yerde Yavuz’u ararken kızının ve karısının okulda teröristlerde tehdit edildiğini öğrenmişti. Bu yüzden Karabatak ve diğerlerinin o bölgeye doğru yönlendirmişti. Ancak onlar okula gittiklerinde okulun teröristler tarafından kuşatıldığını görmüşlerdi. Hatta tüm iletişim kanalları bile kapatılmıştı.

Artık herkesi okulda çok ama çok zorlu bir mücadele bekliyordu. Diğer yandan Avcı da içinde bulunduğu araç patlayınca ölüm kalım savaşı veriyordu. Tim onu kurtarmak adına seferber olmuştu. Erdem de nihayet Yavuz’a ulaşmıştı ama Yavuz Çolak’ın elindeydi. Çolak’ın planı ise Yavuz’u diri diri yakmaktı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.