Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz 3. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

Söz 3. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Pazartesi

Oldukça heyecanlı biten 2. bölümün ardından Söz dizisinin 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Tüyler ürperten, göğüsleri kabartan ve yürekleri ağza getiren Söz dizisinin yeni bölümünde vatanları için gözlerini kırpmadan canlarını vermeye hazır bordo berelileri şimdi nasıl bir maceranın beklediği izleyiciler tarafından çok fazla merak ediliyor.

Söz dizisi yeni bölümü olan 3. bölümü ile 17 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak!

Söz 2. Bölümde Neler Oldu?

Söz dizisinin son yayınlanan bölümü olan 2. bölümünde kahramanlarımıza terör örgütü lideri Çolak’ın uluslararası çalışan bir silah tüccarı ile füze alışverişinde bulunacağına dair bir istihbarat gelmişti. Gerçekten de Çolak, çok ama çok büyük bir eylemin hazırlığı içindeydi. Yavuz’un önderliğinde tekrardan kurulan bu timin tem amacı da bu eylemi önlemek olmuştu ve o yüzden tim çok hızlı bir şekilde harekete geçmişti.

Öte yandan Doktor Bahar tarafında ise köy yaşamı, köy halkı ve oranın koşulları ile yüzleşme vardı. Yavuz’un komutasında yapılan bu operasyonun sonucu ise hiç kimsenin beklemediği şekilde sürpriz bir biçimde gelişecekti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.