Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz 8. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs

Söz 8. Bölüm Fragmanı – 22 Mayıs

Yeni başlayan yapımlardan olduğu halde kısa sürede seyirci tarafından sevilen Söz dizisi yine yürekleri dağlamaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümü nefes keserken yeni bölümde neler olacağını da herkes merak ediyor. Çolak kaçmak için aradığı fırsatı sonunda bulurken Yavuz’sa diğer yandan olay yerine gelebilmek için hızlı hareket eder. Fakat Yavuz’un tuzak olduğundan haberinin olmaması seyircinin yüreğini ağzına getirdi.

Büyük bir izleyici kitlesine hitap eden dizide heyecan her bölümde doruk noktada hissediliyor. Bu haftaki bölümün de öyle olacağından şüphe yok. Söz dizisinin 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Söz 7. Bölümde Neler Oldu?

Çolak sonunda kaçabilmek için aradığı fırsatı bulmuştur ve bunu değerlendirmek zorundadır. Yavuz ise olay yerine gelebilmek için hemen yola çıkar fakat tuzağa doğru koşarak gittiğinin farkında değildir.

Diğer yandan ise Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarının alt üstü olmasına neden olmuştur. Fakat Çolak yine de geri adım atmak istemez. Biyolojik silahları alabilmek için ihtiyacı olan profesörü sonunda İstanbul’da bulabilmiştir. Bundan dolayı Yavuz’u ve ekibini zor İstanbul’a çağırır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.