Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz 9. Bölüm Fragmanı – 29 Mayıs Pazartesi

Söz 9. Bölüm Fragmanı – 29 Mayıs Pazartesi

Söz dizisinin son yayınlanan bölümünde Yavuz, Çolak’ın biyolojik bombasını durdurmak için hızla harekete geçmişti. Hatta bunun için canını feda etmekten geri durmamıştı. Peki biyolojik bombayı durdurmak için hamle yapan Yavuz gerçekten de dizinin yeni bölümünde ölecek mi?

Söz dizisi 9. bölümü ile 29 Mayıs Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında olacak.

Söz 8. Bölümde Neler Oldu?

Söz dizisinin son yayınlanan bölümünde Yavuz, Çolak’ın hazırladığı bombayı durdurabilmek için hayatını hiç düşünmeden ortaya koymuştu.

Çolak, Karabayır taraflarında çok kötü bir şekilde sonuçlanacak ciddi bir biyolojik bomba patlatmak üzere harekete geçmişti. İlk hedefinde ise Aydan ile tüpleri ele geçirmek vardı. Yavuz ile Bahar’ın arası ise davette yaşananlarla ilgili olarak bir hayli gerilmişti. Hafız da hastanede hiçbir şey yapmadan durmaktan çok bunalmıştı. Time tekrar yardım etmek istiyordu. Hatta bunun için çok iyi bir fırsat da yakalamıştı. Diğer taraftan davette bulunan tetikçi ile Eylem’in ilişkisi de araştırılıyordu. Bu tetikçide çok önemli bir sır vardı. Yavuz ise Çolak’ın biyolojik bombasını durdurmak için harekete geçmişti.

Söz 9. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.