Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Ali Haydar, Bahar ve Asker Aşık’a Ne Oldu? Öldüler Mi?

10.05.2017
Söz Ali Haydar, Bahar ve Asker Aşık’a Ne Oldu? Öldüler Mi?

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz, yayınlanan 6. bölümünde oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Çolak’ı yakalayan Yavuz ve ekibi bir diğer yandan da Ali Haydar ve Özel Tim’in diğer askerlerini rehin vermişti.

Çolak karşılığında Ali Haydar ve diğer askerlerin takası için anlaştılar. Tabi Yavuz bu takasın gerçekleşmesi için yoğunlaşmış iken bir istihbarat ile Çolak’ın ülkede büyük bir tahribat yaratacak kimyasal silah ile saldırı emri verdiğini öğrendiler. Böyle olunca Özel Tim , Yavuz ve Erdem Yarbay 3’e bölünerek her cephede savaştı.

Önce kimyasal silahlı saldırı engellendi. Failleri yakalandı. Daha sonra ise takas işlemi başladı. Çolak kendisini sağ bırakmaları karşılığında Ali Haydar’ı vermelerini kabul etmişti. Fakat bu sözüne sadık kalmadı. Yavuz da bu hainin bir yalancı olduğunu bildiği için işini şansa bırakmadı. Çolak’tan habersiz onun inine girip rehin olan Özel Tim askerlerini kurtardı. Orada yakaladığı teröristlerin doktorunu sorguladığında bir gerçeği öğrendi.

Ali Haydar ise Çolak ile takas için belirlenen yere getirildi. Yavuz doktoru sorgularken Ali Haydar’ın içine bir bomba yerleştirdiklerini ve o bomba patlayınca Çolak’ın kaçacağını söyledi. Yavuz hemen Bahar’ı aradı. 1 dakika içinde çıkarılması ve imha edilmesi gereken bomba Bahar’ın elinde patladı. Bahar , asker Aşık ve Ali Haydar ağır yaralandı. Çolak ise bu fırsatla kaçtı. Söz’ün yeni bölümde bu karakterlerin akıbeti belli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.