Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Ali Haydar’a Ne Oldu? Ölecek Mi?

03.05.2017
Söz Ali Haydar’a Ne Oldu? Ölecek Mi?

Star Tv’nin yeni dizilerinden olan ve başladığı ilk haftadan itibaren yüksek reytingleri ile dikkat çeken Söz dizisi bu hafta 5. bölümü ile ekranlara geldi. Dizide terör örgütüne karşı mücadele veren Özel Tim; bu hafta da gazeteci Eylem’in kurtarılması ve Çolak’ın büyük saldırısının önlenmesi için operasyon başlattı. Özel Tim ikiye ayrılarak teröristlerin peşine düştü. Gazeteci Eylem’i kurtarmak için başta Ali Haydar ve birçok asker teröristlerin geçeceği adrese pusu kurmuştu. Daha sonra çatışma çıktığında kıran kırana bir mücadele vardı.

Ali Haydar kendini kamufle ederek teröristleri bir bir avlarken Eylem de kurtarıldı. Ama bir kadın keskin nişancı Ali Haydar’ı fark etmişti. Ali Haydar arkadaşlarına yardım etmek isterken kadın keskin nişancının silahından çıkan kurşun ile vuruldu.

O anlarda yere düşerken karısı Fatma ile son zamanlarda yaşadığı şeyler gözünün önünden geçti. Yakın zamanda doğumda bebeğini kaybetmiş Fatma yaşadığı hayata daha fazla katlanamadığı için Ali Haydar’dan boşanmak istemişti. Ali Haydar karısını bu karardan vazgeçiremediği için boynu bükük bir şekilde Karabayır’a dönmüştü. O anlarda Ali Haydar bilmese de karısı boşanma kağıdını imzalamayarak vazgeçti.

Ali Haydar ise yaralı olduğu anlarda şehadet getirerek gözlerini yumdu. Ali Haydar’ın ölüp ölmeyeceği netlik kazanmadı. Söz 6. bölüm fragmanından hareketle Ali Haydar’ın akıbetini öğreneceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.