Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Dizisinden İlk Tanıtım Yayınlandı!

08.03.2017
Söz Dizisinden İlk Tanıtım Yayınlandı!

Tolga Sarıtaş, Avatar Atakan, Aybüke Pusat’ın başrollerinde yer aldığı Söz dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Star TV’nin özel kuvvetleri anlatan dizisi Söz’ün yapımcılığını ise TIMS&B yapım üstlenecek. “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken Söz dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı.

Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini üstleneceği dizinin senaryosu ise Poyraz Karayel dizisinin senaryosunu da kaleme alan Ethem Özışık tarafından yazılacak. Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Yavuz karakterinin nişanlısını kaybettikten sonra intikam yemini edişinin öyküsünü anlatan Söz, “Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir”diyerek yola çıkan askerlerin yaşamlarına odaklanacak.

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç bir saldırı sonrasında vatanın dört bir yanından 12 kahraman asker Özel Kuvvet Askeri olarak görevlendirilir. Amaçları terör örgütlerinin liderlerini bulup yok etmektir. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarla mücadele eden bu kahraman askerler gece gündüz demez ve savaşırlar.

Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun’un 12 kahraman asker olarak rol alacağı Söz dizisi merakla bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.