Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Gazeteci Eylem’e Ne Oldu? Öldü Mü?

31.05.2017
Söz Gazeteci Eylem’e Ne Oldu? Öldü Mü?

Söz dizisinde Fransız bir ajans adına gazetecilik yapan ve uzun süredir Karabayır’da yaşayan Eylem bu birkaç bölümde çok tehlikeli olaylarda yer alıyor. Çolak’ın kendisini ve örgütü iyi göstermesi için kandırarak misafir ettiği daha sonra da rehin aldığı Eylem’i tatlı belalısı Ferit kurtardı. Ferit nasıl diğer Avcı ile düşünce olarak anlaşmazlık yaşarken kalben birbirlerine iyiden iyiye bağlanan çiftin ilişkisinde bu bölümde bir son yaşandı.

Eylem’in Fransa’daki eski sevgilisi Sebastian; Çolak’ın kara kutusu olarak görev yapıyordu. Bunun öğrenen Eylem onunla yüzleşmeye gittiğinde Sebastian hiç gözünü kırmadan Eylem’i vurmak istedi. Bunun üzerine Eylem Özel Tim ve Ferit tarafından kurtarıldı. Sebastian yakalanıp askeri birliğe götürülürken Çolak’ın adamları tarafından araç bomba ile patlatıldı ve Ferit yaralandı. Ferit’i kurtarma kargaşasında Eylem ise Sebasitan’ı kaçırdı. Bir ormanlık arazide Eylem tüm yaşananların hesabını sordu. Onun için Fransa’yı terk ettiğini, ailesini işini bırakıp buraya geldiğini sırf onu bulmak için bunları yaptığını söyleyen Eylem’in sözlerine karşılık Sebasitan; Çolak’ın yanında gönüllü çalıştığını ve ona inandığı için yüzlerce masum kişiyi öldürdüğünü itiraf etti.

Eylem tüm bu yaşattıkları için Sebastiana silah çekti. Tam o anda Ferit geldi ve onun Çolak’ın kara kutusu olduğunu ve Sebastian yaşarsa ondan alınacak bilgiler ile yüzlerce insanını kurtulacağını söyledi. Ama bu laflar fayda etmedi. Tam Eylem silahın tetiğini çekerken Ferit tek kurşunla Eylem’i göğsünden vurdu. Ferit’in ”üzgünüm” diyerek vurduğu gazeteci Eylem’in ise yaşayıp yaşamayacağı yeni bölümde belli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.