Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Özel Tim’den Bir Şehit Verildi!

Haber

Söz Özel Tim’den Bir Şehit Verildi!

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz bu hafta 10. bölümü ile ekranla geldi. Başrolünde Tolga Sarıtaş’ın bulunduğu dizide Türk askerinin kahramanlık mücadelesi anlatılıyor. Söz 10. bölümünde ise Özel Timden bir asker şehadete erdi.

Özel Tim olarak adlandırılan ve Karabayır’da özel harekatçı olarak görev yapan askerler Çolak’ın peşine düşmüşlerdi. Yavuz’u kurtarmak için çabalamaları sonuç bulmuş ve Yavuz kurtulmuştu. Çolak’ın elinden kaçırdığı için cezalandırdığı adamı ise onun işkencelerinden kaçıp polise sığındı. Burada itirafçı olan adam Çolak’a ait bilgileri verdi. Bunun karşılığında koruma istenen ve koruma sağlanan adama en büyük darbeyi kendi öz oğlu vurdu. Kendi oğlu Çolak’ın emri ile anne ve babasını kurşunladı. Daha sonra ise vücuduna yerleştirdiği bomba ile Özel Tim askerleri ve Karabayırlıların köy meydanındaki iftar yemeğine daldı.

Canlı bombayı etkisiz hale getirmek için ise Özel Tim askerlerinden Ahmet Kartal lakabı ” Kurtdereli” olan asker şehit oldu. Canlı bombanın üzerine atlayarak kendini halkı için feda edan bu asker son yolculuğuna uğurlandı. Tabutu başında küçücük oğlu ve gencecik karısı gözyaşları dökerken, Özel Tim askerleri şehit kardeşlerinin kanını yerde koymamaya ant içti.

Devamı için tıklayınız..
Bize göre bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Genel

Hello World

Editör: 21 Şubat 2018

Recipes on betting

Recipes for sports staking

Editör: 7 Şubat 2018

Greetings

Hello!

Editör: 7 Şubat 2018

Criar Blog

Isento esse, seus site fazer. Falhar.

Editör: 5 Şubat 2018

blog

Make Funds Quickly, Is It Attainable

Editör: 24 Ocak 2018

! Без рубрики

Welcome world

Editör: 17 Ocak 2018
To Top