Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Söz Yavuz’a Ne Oldu? Öldü Mü?

25.05.2017
Söz Yavuz’a Ne Oldu? Öldü Mü?

8. bölümü yayınlanan dizide bu bölümde zeki ve çevik Komutan Yavuz’un insanların kurtarılması için kendi feda edişi vardı.

Çolak bir kimya profesörünü kaçırıp ona biyolojik silah yaptırmıştı. Bu biyolojik silah ile Karabayır’da en kalabalık yerlerden biri olan bir pazar yerini de hedef olarak seçmişti. Tüm ayarlamaları yapınca geriye sadece biyolojik silahın kullanılması için bir canlı bomba bulmak kalmıştı. Bu istihbaratı alan Yavuz Komutan ve Özel Tim ise Çolak’ı durdurmak için resmen zamanla yarışıyordu. Çolak’a istihbarat sağlayıp tetikçiliğini yapan Fransız Sebastian’ı etkisiz hale getiren Özel Tim, yerine Yavuz Komutanı geçirerek Çolak’ın adamlarının arasına sızmaya çalıştı. Tetikçi Sebastianı tanımayan teröristler Yavuz’u bu tetikçi sanarak eylemin gerçekleşeceği yere götürdüler.

Buraya gittiğinde Yavuz önce teröristleri etkisiz halde getirdi daha sonra da biyolojik silahı kullanacak adamın peşine düştü. Canlı bomba son sürat pazar yerine doğru aracını sürerken Yavuz Komutan da onu takip ediyordu. Tam o sırada arayan Erdem Yarbay’a ” yolun sonuna geldik Komutanım” diyerek; büyük saldırıyı önlemek için Yavuz aracını canlı bombanın aracına doğru kırdı. Bu hamle ile büyük bir kaza yaşanırken, saldırı da önlenmiş oldu. Yavuz komutanın akıbeti belli değil. Ona ne olduğu konusunda kesin bilgileri Söz 9. bölüm fragmanından öğreneceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.