Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Star TV’den 6 Bölümlük Mini Dizi: Börü

12.05.2017
Star TV’den 6 Bölümlük Mini Dizi: Börü

Star Tv bundan iki yıl kadar önce özel kuvvetler teması üzerine bir dizi projesi hayata geçirmeyi planlıyordu. Nihayetinde bu proje için Tims&B Yapım ile anlaşarak Söz dizisi çekilmeye başlandı. Senaryosunun Ethem Özışık tarafından yazıldığı ve yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı söz dizisinin başrolünde de son zamanların popüler oyuncusu Tolga Sarıtaş oynuyor. Söz dizisi Star TV ekranlarında oldukça iyi reytingler ile ilerlemeye devam ediyor.

Habertürk yazarı olan Mustafa Doğan ise Dağ’ın yapımcısı olan Alper Çağlar’ın Polis Özel Harekat yani PÖH temasına dair bir mini dizi hazırladığı ile ilgili bilgiler verdi. Star İç Yapımlar ile Dağ filminin yapımcılarının birlikte hazırlayacağı bu yeni dizinin adı Börü olacak. Börü 60 dakikalık 6 bölümden oluşan bir mini dizi olarak ekranlara gelecek.

Ekim ayı gibi yayınlanmaya başlanması düşünülen serinin finali gerçekleştikten sonra bir de dizi ile bağlantı olarak bir sinema filminin vizyona girmesi planlanıyor. Börü dizisinin senaristi ve yönetmeni Alper Çağlar olacak. Şu an dizinin cast çalışmalarına başlandı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.