Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Star TV’den Yeni Dizi : Dolunay

12.05.2017
Star TV’den Yeni Dizi : Dolunay

Bilindiği üzere 2015 yılında Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, yine Türkan Şoray’ın yönetmiş olduğu “Uzaklarda Arama” filminin yapımcılığını üstlenmişti. Yağmur Ünal’ın dizi ve sinema sektörüne ilgisi devam ediyor. Yağmur Ünal geçen sene Med Yapım ile ortak olarak bir yapım şirketi kurmuştu. Bu çiçeği burnunda şirketin ilk projesi ise Star Tv’de yayınlanacak olan Dolunay dizi oldu.

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yaz sezonunda ekranlara gelmesi bekleniyor. Dolunay dizisinin iki erkek karakterinden birisi Hangimiz Sevmedik dizisi ile sevilen Can Yaman olacak. Dolunay dizisini kadın başrol oyuncusu da Kiraz Mevsimi dizisi ile tanınan ve bir hayli sevilen Özge Gürel olacak.

Dolunay dizisi bu ay sonu sete çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Baba Candır, İlişki Durumu: Evli ve Galip Derviş dizilerinden bilinen Çağrı Bayrak oturacak.

Hem güzel bir kadroya hem de güzel bir hikayeye sahip olan dizi Yağmur Ünal’ın katkıları ile oldukça beğeni alacak gibi görünüyor. Özellikle Can Yaman ve Özge Gürel’in hayranları diziyi şimdiden heyecan ile beklemeye başladı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.