Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor 2017’ye 3 Yeni İsim Katıldı!

25.01.2017
Survivor 2017’ye 3 Yeni İsim Katıldı!

Survivor 2017’nin 24 Ocak salı akşamı yapılan eleme gecesinde 3 yeni isim Survivor’a dahil oldu. Gönüllüler takımından Fulya Şahin’in elendiği gecede 3 yeni isimde yarışmaya dahil oldu. 2 ismin Gönüllüler takımına 1 ismin ise Ünlüler takıma katıldığı gecede yarışmacılar yeniden eşitlendi.

İşte yarışmaya yeni dahil olan isimler:

,JowsNLy3L0mJLmaVWi3O1A

4 yeni kişinin oylamaya çıktığı Survivor’da oylamada öne geçen 3 kişi yarışmaya dahil oldu. SMS oyuyla en çok oyu alan Şadin yarışmaya dahil olan ilk isim oldu ve Gönüllüler takımını seçti. Daha sonra ise ikinci isim olan Anıl da Gönüllüler takımına dahil olmak istedi. Son olarak ise oylamada 3.sırada olan Fatih Ünlüler takımına dahil olan yarışmacı oldu.

Anıl Kimdir? (En Solda)

İstanbul’da yaşıyor. Evli. Sivil havacılık sektöründe kargo taşımacılığı yapıyor. Survivor’da kişiliğine, sabrına güveniyor. Uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski seviyor.

Fatih Gürkan Kimdir? (Soldan ikinci)

Çok uzun zamandır İstanbul’da yaşıyor. Samsunlu. Mücadeleci ve savaşçı bir ruhu var. Spora çocukluğunda Judo ile başladı. Şampiyonluğu var. Uzun bir zaman kalecilik de yaptı. Sonra oyunculuğa geçti ancak sporu hiç bırakmadı.

Şadin Kimdir? (En sağda)

Güreşçi. İstanbul’da yaşıyor. Aslen Gaziantepli. Yıllarca milli takımda ülkesine hizmet etti. Yıldızlar ve gençler kategorisinde madalyalar kazandı. Şu anda antrenörlük yapıyor. Kırkpınar yağlı güreşleriyle de uğraşıyor. Survivor’da mücadeleci ruhunu ispatlamaya geldi.

Oğulcan ise Survivor’a giremeyen isim oldu. Ancak Acun Ilıcalı tarafından kendisine bir sürpriz yapıldı. İster Dominik’te ister dünyanın herhangi bir yerini seçerek 1 hafta Acun Ilıcalı’nın misafiri olarak tatil yapabileceği söylendi. 7 yıldır basketbol oynayan Oğulcan korumalık yapıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.