Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor 7 Mart Salı Kim Elendi?

08.03.2017
Survivor 7 Mart Salı Kim Elendi?

Survivor 7 mart salı akşamı eleme gecesiyle ekrana geldi. Tarık Mengüç’ün Survivor’da yaşanan tartışmalar nedeniyle huzursuz olduğu ve bu nedenle eleme potasına gönderildiği ada konseyinde Sedat ise Adem’in karşısına çıkmak için gönüllü olarak eleme potasına girmişti.

Sedat ve Tarık Mengüç dışında diğer iki aday ise Sabriye ve Sedat’tı.

7 mart salı günü ünlüler için hem sevinçli hem de üzücü bir gündü. İletişim oyununu kazanan ünlüler ailelerinden gelen mesajları ve fotoğrafları okuduklarında duygulandılar. Motivasyonları da arttı. Ancak sonrasında yaşanan ada konseyi ünlüler takımı için hüzün doluydu.

Ünlüler takımından birinin eleneceği ada konseyinde kimin eleneceği merak konusu oldu. 7 mart salı günü adaya veda eden isim ise Tarık Mengüç oldu.

Tarık, bu zamana kadar bile kalmasının mucize olduğunu ama oğlunun hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Bu fırsatın kendisine verildiği için mutlu olduğunu söyledi. Adaya veda etmeden önce bir hata yaptıysa herkesten özür dileyen Tarık Mengüç, ada şartlarının çok zor olduğunu ve bu zamana fazlasıyla yorulduğunu ifade etti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.