Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman?

08.04.2017
Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman?

Survivor’da heyecan dorukta. Artık birleşme partisi geldi çattı. Yarışmacılar zorlu geçen haftaların ardından birleşme partisinde dolasıya eğlenecekler. Üstelik Survivor 2017 birleşme partisi oldukça büyük sürprizlere de ev sahipliği yapacak.

Büyük birleşme partisinde Acun Medya Ekibi ile Survivor yarışmacıları arasında bir futbol müsabakası gerçekleştirilecek. Bunun yanı sıra partide Tarık Sezer orkestrası ile birbirinden ünlü konuklar da bulunacak.

Aynı zamanda birleşme partisinin hemen öncesi Cumartesi akşamı bir de son ödül oyunu gerçekleştirilecek. Yarışmacılar son ödül oyununu da kazanarak ayrı adalardaki yarışmalarını o şekilde tamamlamak için mücadele ortaya koyacaklar. Ödül ise henüz belli değil ancak büyük olduğu söyleniyor.

Birleşme Partisi Ne Zaman?

Survivor 2017’nin merakla beklenen birleşme partisi 9 Nisan Pazar akşamı gerçekleşecek. İzleyiciler bu sürprizler ile dolu partiyi 9 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında izleyebilecekler.

Bu birleşme partisinden sonra artık Survivor yarışmacıları aynı adada birlikte yaşayacaklar ancak bireysel olarak yarışacaklar. Fakat her yarışmacı için en önemli konu elbette birleşme partisindeki doyasıya yemek ve doyasıya eğlence!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.