Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Birleşme Partisi Öncesi Eleme Olacak Mı?

08.04.2017
Survivor Birleşme Partisi Öncesi Eleme Olacak Mı?

Survivor adasında günlerdir konuşulan ve yarışmacıların katılmak için can attıkları birleşme partisi nihayet geldi. Artık takımlar ortadan kalkacak ve tüm Survivor 2017 yarışmacıları bir arada aynı adada yaşamaya başlayacaklar. Bu yüzden Acun Ilıcalı ve ekibi yarışmacılar için unutulmaz bir parti hazırlıyor. Özellikle partinin büyük sürprizlere gebe olacağı söyleniyor. Survivor 2017’nin heyecanla beklenen büyük birleşme partisi 9 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de Tv8 ekranlarından yayınlanacak.

Birleşme partisi olması nedeniyle artık bu hafta herhangi bir eleme gerçekleştirilmeyecek. Yani Salı günü Erdi’nin elenmesinin ardından adada kalan tüm yarışmacılar birleşme partisine katılmaya hak kazandılar. Yalnızca Cumartesi akşamı bir ödül oyunu gerçekleşecek ve yarışmacılar ucundaki büyük ödülü kazanacaklar.

Sürprizlerle Dolu Birleşme Partisi

Birleşme partisinde ilk olarak Acun Medya Ekibi ile yarışmacılardan oluşturulmuş bir takım arasında futbol karşılaşması yapılacak ve ödül yine çok büyük olacak. Bunun yanı sıra Survivor 2017 birleşme partisi sürprizleri arasında Tarık Sezer orkestrası ve birbirinden ünlü konuklar da var. Yarışmacıların birbirinden leziz yemekler ile sınırsız eğlenceye doyacakları bu parti oldukça büyük bir heyecan ile bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.