Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Bugün Kim Elendi? – 2 Mayıs Salı

01.05.2017
Survivor Bugün Kim Elendi? – 2 Mayıs Salı

Survivor adasında büyük bir stres hakim. Özellikle son yapılan dokunulmazlık oyunları sonrasında gönüllüler takımında gerilim ve kavga bir hayli artmış durumda.

Son birkaç haftadır hem dokunulmazlık oyunlarında performansı kötü olan takım hem de takım arkadaşlarını adadan göndermek zorunda olan takım ünlüler takımı olmuştu. Bu süre zarfında gönüllüler takımı bir hayli rahattı. Çünkü hem oyunları kazanıyorlardı hem de sayıca ünlüler takımına karşı üstünlüklerini koruyorlardı.

Ancak bu hafta ünlüler takımı deyim yerindeyse şeytanın bacağını kırdı ve her iki dokunulmazlık oyununu da kazanarak eleme gecesi kendisini garanti altına almayı başardı.

Bu kez eleme gecesinde büyük bir stres yaşayacak takım gönüllüler takımı. Gönüllüler takımından tam 4 yarışmacı eleme potasında. Bu isimler Anıl, Berna, Burçak ve Gökhan. Her ne kadar Berna ve Gökhan’ın eleme potasına girmiş olması çok da sürpriz olmamış olsa da özellikle Burçak böyle bir hamlenin olacağını hiç de beklemediğini dile getirmişti. Ancak hangi yarışmacının adadaki mücadelesine devam edeceğine ve hangi yarışmacının artık adaya veda edeceğine tabii ki halk oylaması karar veriyor.

Yapılan halk oylaması sonucunda gönüllüler takımından Survivor adasına veda eden isim Burçak oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.