Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Bugün Kim Elendi? – 25 Nisan Salı

24.04.2017
Survivor Bugün Kim Elendi? – 25 Nisan Salı

Survivor adasında sona doğru yaklaşılırken büyük bir heyecana da ev sahipliği yapıyor. Gönüllüler takımı yarışmacılarını korurken ünlüler takımı giderek azalmaya başlıyor.

Özellikle ünlüler takımının son dokunulmazlık oyunlarında aldıkları büyük darbe onlar için bir hayli kötü oldu. Çünkü dokunulmazlık oyunlarının ikisini de gönüllüler takımı kazandı. Bu yüzden ünlüler takımı yarışmacıları eleme potasına girdi. Hatta yeni gelen bir kural nedeni ile eleme potasına 4 Survivor yarışmacısı yerine 3 Survivor yarışmacısı girdi. Yoksa ünlüler takımında yarışmacı adı vermek bir hayli zor bir hale gelecekti.

Survivor adasında Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu neticesinde Sabriye ile Şahika eleme potasına girerken Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında da Sema eleme potasına adını yazdırmış oldu. Özellikle Sema, bu şekilde eleme potasına girmek istemeyeceğini dile getirdi.

Bu üç yarışmacıdan halk oylamasında en az oyu alan isim Survivor adasına ve birincilik hayallerine veda etmiş oldu. Bu isim en az oyu alan Şahika oldu.

Survivor adasında takımlar ve gruplar içinde de birtakım ayrılıklar yaşanacak gibi görünüyor. Son günlerde Furkan artık bireysel yarışacağına dair bir çıkış yapmış ve herkesi şok etmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.