Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Survivor Bugün Kim Elendi? – 9 Mayıs Salı

08.05.2017
Survivor Bugün Kim Elendi? – 9 Mayıs Salı

Survivor adasında eleme heyecanı haftalar ilerledikçe çok daha fazla artıyor. Bu haftaki eleme gecesinde geçen hafta da olduğu gibi ünlüler takımı bir hayli rahattı. Çünkü ünlüler takımı her iki dokunulmazlık oyununu da kazanmıştı ve hiçbir yarışmacısının elenme gibi bir riski yoktu.

Öte yandan gönüllüler takımında gergin bekleyiş birkaç gün boyunca sürdü. Gönüllüler takımı her iki dokunulmazlık oyununu da kaybettiği için ve üst üste üç defa dokunulmazlık oyununu kaybettiği için yeni kural gereği üç yarışmacısını eleme potasına sokmak durumundaydı.

Bu yüzden yapılan ilk ada konseyinde yarışmacılar elenmeleri için iki yakın arkadaş olan Ogeday ve Tuğçe’nin ismini verdiler. Diğer ada konseyinde ise bu defa yalnızca bir gönüllüler takımı yarışmacısının adı yazılacaktı. Ada konseyi sonrasında eleme potasına giren sonuncu yarışmacı Berna olmuştu. Böylece Berna, Tuğçe ya da Ogeday’dan biri eleme gecesi Survivor adasına veda edecekti.

Özellikle Ogeday ve Tuğçe’nin yakın arkadaş olması onlardan birinin elenmesi halinde ikisini de oldukça üzecekti. Berna ise elenmek istemediğini ve adada mücadeleye devam etmek istediğini ısrarlar belirtti.

Halk oylaması sonucunda Survivor Panorama’da Hakan Hatipoğlu’nun yapmış olduğu tahmin tuttu ve adaya bu defa gönüllüler takımında Tuğçe veda etti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.